TopStar

7. ledna 2019 09:46

Další kristeloviny: Erbová žene Kateřinu před soud!

Už to vypadalo, že zábava končí, a přece ne! I v roce 2019 bude trojúhelník Erbová (37) - Řepka (45) - Kristelová (39) pokračovat. Poté, co unikla nahrávka, kde Kateřina obviňuje Vlaďku, že nakazila fotbalistu pohlavní chorobou, přemýšlí Erbová o soudní žalobě problematické blondýnky. Jak tohle může dopadnout?

Tak a je to tu zas! Kateřina Kristelová bude mít nejspíše další problém. Když obvinila Vlaďku Erbovou v tom, že nakazila bývalého fotbalistu Tomáše Řepku pohlavní chorobou, nečekala asi, že se to modelky dotkne dost silně a Kateřinu tak zažaluje. Podle Kateřininy verze se totiž musela právě z pohlavní nemoci léčit, když si s Řepkou začala.

To ale nečekala, že Erbová okamžitě kontaktuje svou právní zástupkyni a jen tak celý incident nenechá. ‚‚K nahrávkám, které aktuálně rezonují médii, mám potřebu se vyjádřit pouze z jediného důvodu a tím jsou moje děti a má rodina. Nejšťastnější bych byla, kdybych měla možnost je těchto záležitostí ušetřit. Se svou právní zástupkyní budu podnikat právní kroky, protože se tato situace snad ani nedá chápat jinak než jako úmyslné a systematické poškozování mé osoby. S ohledem na to, že považuji za šťastnější trávit svůj čas s dětmi, partnerem, rodinou a přáteli než veřejně reagovat na každou další ‚zaručenou pravdu‘, další vyjádření v souvislosti s touto kauzou poskytovat nebudu,‘‘ nechala se pro Expres Vlaďka Erbová slyšet.

Není to tak dávno, co řešila Kristelová s Řepkou patálie s pornoinzeráty na účet právě Vlaďky, později Tomáš potíže s ukradeným autem a teď přišlo tohle. No, vypadá to, že tahle trojice ani v letošním roce pokoj nedá. Jistě se máme na co těšit.


Přečtěte si také