TopStar

10. září 2018 10:56

Další Řepkoviny? Fotbalista bude znovu u soudu!

Tomáš Řepka (44) se zkrátka nepoučí. I když dostal půl roku natvrdo za falešné pornoinzeráty s jeho bývalou Vlaďkou Erbovou (37), jde k soudu znovu! Teď se totiž ukázalo, že připravil svou rodinnou přítelkyni o jeden milion korun. Jednoduše jí prodal automobil, který patřil někomu jinému. Tomáši, Tomáši, to si opravdu nedáš říct?

Čeho se dopustil bouřlivák Tomáš Řepka pro tentokrát? Jde o to, že prý prodal automobil své rodinné přítelkyni, který ovšem patřil třetí cizí osobě. S anonymní ženou se údajně přátelil 25 let a vetřít se jí do důvěry tedy nepředstavovalo žádný problém. Jeden milion korun, kterého díky prodeji nabyl už žena evidentně nikdy neuvidí.

Ani Erbová není bez viny

Jedná se o vůz vyšší kvality, konkrétně Mercedes GL 350, se kterým jezdila ještě někdejší Řepkova partnerka Vlaďka Erbová. Potíž nastala ve chvíli, kdy modelka udělala osudovou chybu. V květnu 2014 totiž najela na exekutora, který chtěl po Tomášovi vymáhat milionové dluhy alimentů na děti z prvního manželství. Zda šlo o nehodu či úmysl, to ponecháme úsudku každého. Podstatné ovšem je, že byl vůz zabaven exekuční kanceláří a velmi záhy vykoupen za 1,1 milionu korun firmou pod vedením Františka Pivody. A právě tato firma Řepkovi vůz opět pronajala. Fotbalista se stal ovšem pouhým pronajímatelem, nikoli vlastníkem.

Podvod?

Což o to, celý pronájem byl sice opatřen smlouvou a vše se zdálo být precizně prověřené. Během roku 2016 měl Řepka vůz vrátit, ten se ale neozval. Nakonec se ukázalo, že v únoru roku 2017 se automobil objevil v technickém servisu Mercedes v Moravskoslezském kraji. Naposledy se auto údajně objevilo na policejním parkovišti ve Frýdku-Místku. Jak to tedy vypadá, Tomáš vůz úspěšně ukryl a užíval si za sumu získanou právě tímto prodejem.

Co má Tomáš na krku?

Především Kateřinu Kristelovou (38). A to není žádná výhra. Právě díky ní se dostal na úplné dno, o pořádné pracovní nabídce neslyšel už řádně dlouho a média se mu poslední dobou pravidelně vysmívají. Blondýnka se se svým milým pravidelně vystavuje na sociálních sítích a Tomáš tak působí spíše než jako drsňák jako celonárodní klaun.

Ani Vlaďka Erbová, ani jeho první žena Renata nebyly tolik vypočítavé a Tomáš si měl své tehdejší vztahy střežit lépe. Jak s dětmi z prvního manželství, tak i z druhého někdejší fotbalová hvězda utnula kontakt a alimenty rovněž v podstatě neplatí. ‚‚Já vím, kolikrát čekal kluk s nachystaným batůžkem na otce a on si pro něj nepřišel,‘‘ nechala se kdysi slyšet Renata Řepková. No, můžeme mu jen držet palce a doufat, že se díky své nové lásce nedostane do ještě větších potíží.


Přečtěte si také