TopStar

4. června 2019 11:17

Tereza Šulcová

Dara Rolins čelí kritice kvůli bradavkám: „Řeš ty, co máš doma,“ vzkázala muži

O tom, že se zpěvačka Dara Rolins může chlubit krásným dekoltem není pochyb. Na sociální síti zveřejnila snímek, na kterém ji přes tričko prosvítají bradavky. Veřejnost si toho hned všimla, a fotografii začala náležitě komentovat. To si ale zpěvačka nenechala líbit.

„Občas je to všechno kolem tak krásné, že se potřebuji zastavit, vystoupit z auta a jen tak stát,“ okomentovala fotografii Rolins. Jestli se jednalo o dvojsmysl, tak o pěkně promyšlený. Fanoušci si totiž hned všimli stojících bradavek, které prosvítaly přes tričko.

Dara Rolins se netají tím, že má implantáty. První zvětšení absolvovala před přibližně dvaceti lety. V roce 2009 si nechala implantáty vyměnit za novější, které mají životnost na dalších přibližně dvacet let.

Kritika začala komentářem od nejmenovaného uživatele. „Áno máš silikóny vieme už si kľudne daj podprdu,“ napsal pod snímek.

„Nevím, co tě žere, ale hlavně co ti je do mých bradavek,“ vyjádřila se zpěvačka. Dara je na sociálních sítích velmi aktivní, a často na negativní komentáře reaguje. „Si budu nosit a nenosit podprdu kdy já budu chtít. Ne ty. Vynech moje bradavky z tvého zorného úhlu a reš ty, co máš doma. To bude nejlepší,“ dodala Rolins.

Fotografie získala přes 20 tisíc „lajků“ a lavina komentářů stále nekončí. Ovšem zpěvačka se k nim už nevyjadřuje, převážně jsou totiž pozitivní. Umělkyně má na svém Instagramu přes půl miliónů fanoušků, a tak se není čemu divit, že se někdy objeví i nějaký ten nevyžádaný komentář, se kterým si Dara umí poradit.

Sdílejte článek
Štítky Instagram sociální sítě Dara Rolins bradavky

Přečtěte si také