TopStar

25. ledna 2019 14:00

Tereza Šulcová

David Beckham se začíná smiřovat s tím, že jeho děti dospívají! Brooklyn má vážný vztah!

Bývalý fotbalista David Beckham má čtyři děti. Nejstarší syn Brooklyn (19) si našel přítelkyni a už ji i představil rodičům.

Včera byl David Beckham s manželkou v NYC, kde oslavovali novou sportovní kolekci, kterou navrhla právě Victoria Beckham. Doprovázel je syn Brooklyn se svojí novou přítelkyní - modelkou Hanou Cross (21).

Právě z této akce sdílela Hana na svém Instagramu fotku, kde ji Brooklyn políbil na tvář. „Byla to skvělá zábava,“ napsala na svém účtu. Nejstarší Beckhamův syn už měl za sebou dvouměsíční známost. Tehdy randil s devětadvacetiletou tanečnicí Lexy Panterrou. „Byl jsem hodně mladý a vztah byl komplikovaný, jelikož jsme každý bydleli úplně jinde. Vztahy na dálku prostě nefungují, teď už to vím,“ řekl Brooklyn o rozchodu.

Fanoušci tvrdí, že Hana vypadá jako jeho matka Victoria Beckham, jen v mladší verzi. Hana byla několikrát spatřena s Victorií na ulici, a tak se zdá, že si s přítelovou matkou velice rozumí. Dokonce nafotila její novou módní kolekci. Hana je totiž úspěšná modelka.

Brooklyn sdílí svou novou krásku na sociálních sítích a z její krásy je ochromen. Zachycuje ji fotoaparátem, jelikož se intenzivně věnuje focení. Tak uvidíme, zda jim jejich láska vydrží!

Sdílejte článek

Přečtěte si také