TopStar

24. února 2014 11:20

Dagmar Dandová

Dcera Kaisera přišla na Lvy v péřovce: Pustili ji z léčebny?

Dcera Oldřicha Kaisera a Nadi Konvalinkové Karolína (30) doprovodila svého otce na předávání cen Český lev a působila docela vyklidněně. Ještě v prosinci byla zavřená na psychiatrii kvůli divokému životnímu stylu. Teď to vypadá, že se blýská na lepší časy.

Oldřich Kaiser byl nominován za film Klauni, ale bohužel se neumístil. Aspoň ale poblahopřál svému dlouholetému kolegovi Jiřímu Lábusovi, který za stejný snímek získal "Lva" v kategorii vedlejší mužská role.

Do Rudolfina herce doprovázela dcera Karolína. S oblečením si moc starost nedělala, ve sportovní péřovce vypadala hodně civilně. Po vyhlášení se otec s dcerou na rautu příliš nezdrželi a raději odjeli brzy domů.

Oldřich Kaiser dlouho bojoval se závislostí na alkoholu a zdá se, že dcera otcův sklon k pití zdědila. Karolína začala mít s alkoholem problémy už v pubertě, kdy kvůli večírkům zanedbávala školu. Nakonec dceru slavných rodičů těsně před maturitou vyhodili z konzervatoře.

Nyní to snad vypadá, že oba mají své "démony" pod kontrolou. Vtipné bylo, že na večírku po Českých lvech se Kaiserovi sice alkoholu ani nedotkli, ale jakmile prošli kolem rautového stolu, skleničky samy padaly na zem.

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také