TopStar

12. dubna 2015 21:15

Lucie Průchová

Dcera Paula Walkera se objevila poprvé od smrti svého otce na veřejnosti! Jak teď vypadá?

Když Paul zemřel, byla na tom Meadow (16) hodně špatně, stáhla se do ústraní a její blízcí o ni měli veliký strach. Mluvilo se dokonce o těžkých depresích. Nyní to vypadá, že je z nejhoršího je venku.

Nyní se Paulova dcera objevila na Coachella festivalu v doprovodu Elsy Pataky, která je společně s Vinem Dieselem jejím nebližším člověkem. Říkají, že jsou jedna velká rodina Rychle a zběsile.

Rodina Rychle a zběsile, Elsa Pataky, Meadow a Vin Diesel

Elsa, která hraje v nové sérii Rychle a zběsile 7, je manželkou Chrise Hemswortha a Meadow mají jako svou vlastní dceru.

Zdá se, že dcera Paula Walkera se na party dobře baví, ale svého otce má prý stále ve své mysli na prvním místě, jak nedávno napsala k fotografii na sociálních sítích, kde je ještě šťastná se svým otcem.

Paul byl na Meadow velice pyšný

Festival se koná v Indio, v Kalifornie, kde dívka žila s Paulem dva roky před jeho tragickou smrtí. Nyní žije se svou matkou Rebeccou Soteros, a společně s celou rodinou navštívili premiéru Rychle a zběsile minulý týden v Los Angeles.

Dcera Paula Walkera se objevila na Coachella a užívala si to!

Herec, který tragicky zahynul při autonehodě v listopadu 2013 ve věku pouhých čtyřiceti let, natočil několik scén v této sedmé sérii, než přišel o život, a jeho bratr Cody si myslí, že by byl Paul s konečným výsledkem velice spokojený.

V rozhovoru před projekcí filmu řekl Vin, že by chtěl vzdát hold svému zesnulému příteli a vyzval přítomné, aby ocenili ty, které milují, dokud ještě mohou.

Řekl publiku: „Tento film je více než jen film. Budete cítit, když ho vidíte, něco emocionálního, co se děje ve vás. Když budete odcházet po filmu pryč, dojde vám, že si musíte vážit všech, které milujete a dávat jim to najevo, protože nikdy nevíte, kdy je vidíte naposledy.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také