TopStar

20. února 2015 09:58

Ivana Nádvorníková

Dcera Whitney Houston přestala dýchat!

Zdravotní stav Bobbi Brownové (21), která je dcerou zesnulé zpěvačky Whitney Houston, se dramaticky zhoršil. Mladá žena dýchala jen pomocí přístrojů, a teď přestala dýchat i za jejich pomoci. Lékaři museli provést okamžitou tracheotomii.

Bobbi měla opravdu namále a nebýt rychlého rozhodnutí lékařů, kteří tracheotomii provedli, už by nebyla naživu. Teď už je naštěstí v relativním pořádku a její stav stabilizovaný. Ani tak ale není jasné, jak to s mladou ženou dopadne.

Podle zpráv, které se objevily na nedávno, měla být dcera zpěvačky Whitney Houston již po smrti – rodina údajně zvažovala, že ji odpojí od přístrojů. Teď však po několika dnech hororových zpráv z nemocnice nastal šokující obrat. "Otevírá oči," řekla její teta Leolah pro kanál FOX.

"Jsou i další známky toho, že Krissy bude OK," nechala se slyšet teta jednadvacetileté dívky, která byla nalezena ve vaně s hlavou pod vodou (údajně byla pod hladinou až patnáct minut!). Leolah, která je sestrou Bobbiho Browna, nemá v lásce Kristinina partnera Nicka Gordona. "Cítila jsem, že přijde nějaký malér. Varovala jsem ji, aby nevěřila nikomu!" Se záští vůči Nickovi se netají. "Mám pro to svoje důvody."

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také