TopStar

11. února 2015 16:53

Dcera Whitney Houston reaguje na okolí!

Zatímco je Bobbi Kristina v kómatu a její život s největší pravděpodobností skončí, okolnosti jejího případu se vyšetřují jako zločin. Pro agenturu Reuters to potvrdili vyšetřovatelé.

"Mohu potvrdit, že postupujeme ve vyšetřování kriminálního činu," řekl novinářům šerif Rusty Grant z úřadu Roswell Police. Zároveň však uvedl, že policie události kolem neštěstí dcery zpěvačky Whitney Houston vyšetřuje v tomto režimu od samého začátku, dokud nevyloučí cizí zavinění.

V případu se vyrojila řada nejasností. Bobbi má údajně zranění v obličeji a její partner Nick Gordon prý v domě, kde byla nalezena bezvládná ve vaně, utíral krev. Mimochodem... Přestože se o Gordonovi mluvilo jako o manželovi Bobbi, právníci jejího otce si pospíšili s ujištěním, že platná svatba se nikdy nekonala! Gordon by v takovém případě samozřejmě nedědil majetek, který Bobbi získala po své matce - zpěvačce Whitney Houston - která zemřela přesně před třemi lety za podobných okolností (byla nelezena ve vaně). Jedná se odhadem o 500 miliónů dolarů.

Spekuluje se, že rodina odpojí Bobbi definitivně od přístrojů právě v den výročí smrti její nešťastné matky. To by znamenalo, že Bobbi, která je v hlubokém kómatu a byla u ní diagnostikována mozková smrt, zbývají na světě jen hodiny.

Dívka leží v Emory University Hospital v Atlantě, kam byla v pondělí převezena z North Fulton Hospital v Roswellu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také