TopStar

22. června 2013 16:40

Dagmar Dandová

Dceři Karla Vágnera šlo v moři o život!

Zpěvačka Tereza Vágnerová (21) si z dovolené na Krétě přivezla otřesný zážitek. Málem se totiž utopila poté, co ji v moři požahala jedovatá medúza.

„Vydali jsme se s tátou a ségrou na jeden ostrůvek kousek od pobřeží. Plaveme na něj každý rok a nikdy se mi nic nestalo. Tentokrát mě pořádně popálila medúza. Ségra naštěstí měla u sebe kruh a to mě zachránilo. Táta mi pak na něm pomohl dostat se zpátky na břeh," řekla nám zpěvačka na tiskové konferenci v hotelu Hilton, kde byla představena česká výprava, která soutěží v Závodu se sluncem Metaxa. Ta se celý 1 den a 2 hodiny snažila na světě doběhnout na místo, kde končí den.

"Medúza mě požahala skoro po celém těle. Měla jsem rudé fleky od prsou až ke kotníkům,“ říká Vágnerová, která měla kvůli nehodě po dovolené. „Nejdřív mě polili octem a pak jsem se musela mazat speciální mastičkou. Žahance mě svědily ještě dalších čtrnáct dní. Bylo to hrozné,“ přiznává zpěvačka.

Tereza Vágnerová se kromě zpěvu vrhla i na práci v marketingu, ráda by se živila i pořádáním akcí. „Zpěv je na prvním místě, ale já bohužel nejsem ten typ, co by seděl doma a čekal, až mu někdo zavolá s nějakou nabídkou. Chci pořád něco dělat a vzdělávat se,“ říká.

Zatím ale Tereza pracovala na své desce a pomáhal jí její přítel Filip, syn producenta Františka Janečka. „Deska by měla vyjít na podzim,“ dodává zpěvačka.

-dad-


Přečtěte si také