TopStar

1. února 2019 12:00

Markéta Škorňová

Deset tisíc dolarů ročně za donášku jídla? Nejmladší z rodu Kardashianek utrácí za jídlo neuvěřitelné sumy

Není žádným překvapením, že sestry ze slavného klanu Kardashianových se doslova vyžívají v různých extravagantnostech. Drahé róby, přepychové paláce, luxusní auta a dechberoucí dovolené – za to všechno utrácejí miliony dolarů. Kylie Jenner má ale ještě další úchylku, za kterou utrácí nemalé částky…

Málokdo by čekal, že zrovna nejmladší z rodu Kardashianů, maminka Kylie Jenner, bude utrácet tolik zrovna za jídlo. Ale je to tak. Jednadvacetiletá podnikatelka, která se živí především svým vzhledem, nemá problém utratit až 10 tisíc dolarů ročně za donášku jídla!

Mladá maminka se objevila v novém snímku „The Receipt“ společnosti Postmates, kde jsou prozrazeny některé výdaje největších uživatelů jejich služeb. Mezi slavnými jmény jsou například John Legend, rapper Post Malone nebo hráč basketbalu Kyle Kuzma.

A zmínka je tu i o Kylie, která si téměř každý druhý den objednává přes zmíněnou společnost jídlo domů. Za jeden rok tak udělá zhruba 189 objednávek v přepočtu za přibližně 225 tisíc korun. A co si tahle budoucí miliardářka objednává nejčastěji? Sýrový bagel z pekárny The Bagel Broker, populární Matcha Latte z Cha Cha Matcha či sendvič s krůtím masem.

Vypadá to, že Kylie Jenner si na objednávání jídla přes aplikaci vytvořila lehkou úchylku. Fakt, že o jídle, kosmetice či oblečení mají díky snímku „The Receipt“ přehled i její fanoušci, hvězdě reality show Keeping Up with the Kardashians nevadí. Považuje to za nezbytnou součást jejího běžného života i byznysu. A jak už víme, její otevřenost se jí vyplácí – na svém kontě má podle odhadů 900 milionů dolarů!

Sdílejte článek
Štítky dolary Kylie Jenner donáška jídla

Přečtěte si také