TopStar

1. listopadu 2018 10:52

Markéta Škorňová

Divadlo Hybernia oslaví sté představení muzikálu Mefisto! Buďte u toho!

Kdo by neznal divadlo Hybernia. Nespočet nádherných představení, spousty hvězdných tváří a skvělá atmosféra. Ta bude bezesporu i 22. listopadu, kdy se v divadle uskuteční sté představené muzikálu Mefisto! A plánuje se velká oslava!

Muzikál Mefisto se 22. listopadu dočká už sté reprízy. A to už je důvod k oslavám.

Na pódiu po děkovačce k hrajícímu obsazení budou pozváni i přítomné alternace herců a je přichystáno ještě překvapení v podobě vzácného hosta.

Následně budou všichni diváci do foyer na slavnostní přípitek a rozkrojení dortu s herci muzikálu Mefisto, kde proběhne autogramiáda a focení.

Tak neváhejte a buďte také u toho! 100. představení Mefista slibuje velkou show a nezapomenutelný zážitek! Chybět nebude ani narozeninový dort, slavnostní přípitek, focení s hlavními představiteli a těšit se můžete na slavné hosty oslavy.

Vstupenky zakoupíte do vyprodání zásob u našich prodejců Ticketportal, TicketArt, TicketLive, Ticketstream, Goout a Kulturní portál. Vstupenky také zakoupíte přímo v Divadle Hybernia a na e-mailu pokladna@hybernia.eu a telefonu 703 670 760.

Mefisto

Kdo je Mefisto? Vyslanec Pekla, ďábel, který je schopen vrátit člověku mládí. Za jistých podmínek. Na výhody mládí láká i stařičkého profesora Fausta, který hlavně lituje, že během svého života nestihl dokončit své rozsáhlé dílo. „Budete-li znovu mladý, získáte i čas, jak své dílo dokončit!“ vábí Mefisto. „Ale hlavně prožijete znovu to, čemu jste se kvůli své posedlosti prací neměl čas věnovat!“ Slibuje lásku, zdravé tělo, sílu i moc. Mládí a čas výměnou za duši, která ovšem s posledním dnem života člověka propadne Peklu. Jak se rozhodnout? Ze starého profesora se na zkoušku stane mladík, který prožívá, na co už dávno zapomněl. Popíjí se studenty, které kdysi učil, užívá radostí života, ale hlavně znovu prožívá lásku. A to nejednu.

A když kromě lásky, získává i moc a na světě se mu v mladém těle líbí víc a víc, začíná přemýšlet, jakou lstí se ze svého úpisu Peklu vymanit…

Láska, humor, napětí, ale hlavně lákavá ďáblova nabídka v atraktivním příběhu na věčné téma ztraceného a znovu nalezeného mládí!

Sdílejte článek

Přečtěte si také