TopStar

24. února 2014 11:50

Dagmar Dandová

Divoká Ornella: Sedla si na černocha a ukazovala kalhotky

Ornella Štiková nechala hlídat syna Quentina partnerovi Pepovi Koktovi a vyrazila s kamarádkou a přáteli oslavit své 21. narozeniny. Slavila je velkolepě. Popíjela jednoho panáka za druhým a prokládala je šampaňským. A všem ukazovala, jaké má zrovna podvazky a kalhotky.

"Plnoletá jsem už i v Americe, tak je potřeba to pořádně oslavit," prozradila Ornella, která vyrazila s kamarádkou Janou na diskotéku Forum do Mladé Boleslavi.

"Pepa hlídá Quentina a hlavně má před operací kyčle. Má bolesti, takže by ven určitě nešel. Připili jsme si spolu sami doma, udělali jsme si romantický večer," upřesnila Ornella. Od Pepy dostala prý dárek, který si sama vybrala: "Společně jsme vybrali úžasné náušnice," dodala.

Dámská jízda se Ornelle trochu vymkla z rukou. Hlavně ve chvíli, kdy se k ní přiblížila parta černochů v čele s mužem, který jako by z oka vypadl rapperovi a světovému producentovi Will. I. Amovi ze skupiny Black Eyed Peas.

"Jako takovýho dvojníka jsem fakt dlouho neviděla. A sám říkal, že si ho lidé hrozně pletou. Tenhle kluk je z Francie, je to dýdžej a říká si Franck. Dokonce se prý s Will. I. Amem setkali v Praze v baru a sami nechápali, jak si jsou podobní. Z legrace prý diskutovali o rodičích, zda to není možné, že by byli sourozenci," dodala Ornella.

Že by nyní Pepu vyměnila za vášnivého černocha, o tom prý nemůže být řeč. "Já na ty úplně tmavý tipy nejsem, ale byla s nimi legrace," dodala Štiková. Večer si opravdu užila. Popíjela, tančila a prožívala pořádnou disco jízdu.

"Po dlouhé době jsem se fakt pobavila a uvolnila se. Jako dýdžej hrál můj oblíbený Uwa, takže se hrál styl hudby, který miluju a na parketu jsem to mohla pořádně roztočit. Bylo to super," dodala Ornella Štiková.

Moíhlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také