TopStar

6. října 2018 17:00

Markéta Škorňová

Dojatý Ben Affleck: Po návratu z léčebny posílá slova plná díků své rodině

Americký herec Ben Affleck (46) na svém instagramu veřejně poděkoval své rodině poté, co dokončil pobyt v protialkoholní léčebně. Jak je vidět, slavný herec si moc dobře uvědomuje, jak důležitou roli v jeho životě hraje právě rodina.

Oscarem ověšený herec napsal na svůj Instagram, že dokončil čtyřicetidenní léčbu v protialkoholní léčebně, kam se dostal právě kvůli své závislosti na alkoholu.

Mnozí z vás si jistě pamatují fotografie, na kterých ho jeho bývalá žena herečka Jennifer Ganerová odváží do léčebny. Ben i Jennifer měli lesklé oči a ani pro jednoho to nebyla lehká situace.

Po více jak měsíci je zdá se vše na dobré cestě. Ben je zpět doma, a jak se zdá, je odhodlaný v boji proti alkoholu pokračovat.

„Podpora, která se mi dostala od mé rodiny, kolegů a fanoušků, pro mě znamená mnohem víc, než dokážu říci. Dalo mi to sílu a důvěru mluvit o svých problémech s ostatními,“ napsal.

„Boj s jakoukoliv závislostí je boj na celý život. Bojuju za sebe a svou rodinu,“ pokračoval.

Jak se zdá, i když Ganerová požádala o rozvodu už v dubnu loňského roku, mají k sobě oba herci velmi blízko a na prvním místě u nich navždy bude rodina.

Ve své „řeči“ také podpořil své fanoušky, aby se nebáli o svých problémech mluvit a sdílely své životní cesty, zkušenosti a trable. „Vaše síla je inspirativní a podporuje mě tak, jak jsem ani nevěřil, že by to mohlo být možné,“ dodal.

Věříme, že problém s alkoholem je už u Afflecka minulostí a že se blýská na lepší časy.

Sdílejte článek
Štítky léčebna Ben Affleck alkohol

Přečtěte si také