TopStar

16. srpna 2016 10:20

Michal Chalupa

Dominika Myslivcová chce do politiky: Svět se už opravdu zbláznil?

Dominika Myslivcová, kterou známe především z jejích internetových videí, chce kandidovat do zastupitelstva, jako nezávislá za stranu Úsvit. Hraje si snad na Elle Woodsovou z Pravé blondýnky?!

Je to neuvěřitelné a většině lidí, to může připadat jako vtip nebo opravdové bláznovství. Myslivcová to, ale myslí opravdu vážně a chce se dostat do zastupitelstva v Moravskoslezském kraji. Na svém Facebooku neustále sdílí různá videa a fotky, kterými chce zaujmout a přesvědčit občany, aby se za ní postavili. Dominika tím na sociálních sítích rozjela velké ‘‘boom‘‘, a lidé se opravdu baví.

Myslivcová bere jako její největší plus to, že je zásadně proti rasismu a také si myslí, že má šanci především díky jejímu vzhledu. Na svůj profil sdílela, že do Poslanecké sněmovny nasadila růžové lodičky a šla bojovat za růžovou budoucnost, jak milé že? Většina lidí její konání bere jako opravdu vydařený vtip, ale zároveň si troufám říci, že všichni rozumní lidé jí v něčem takovém nepodpoří, pokud ano, tak v České republice bude možné cokoliv.


Přečtěte si také