reklama

reklama

Justin se Selenou si vjeli do vlasů.

GALERIE: Drsná hádka mezi Selenou a Bieberem! Zpěvačka se zastávala jeho fanoušků, on ji sprostě obvinil z…

Publikováno: 15.08.2016
Jejich velká láska je zjevně už dávno pryč.

reklama

Populární zpěvák Justin Bieber zase jednou všechny pořádně vytočil. Pustil se totiž ostře do svých fanoušků, kteří se nelichotivě vyjádřili k fotkám jeho další milenky, sedmnáctileté Sofie Richie. Jenže idol puberťaček zase jednou dokázal, že se příliš neumí vyrovnat s kritikou a začal vyhrožovat, že pokud lidé nepřestanou s negativními komentáři, svůj účet na Instagramu si změní na soukromý a oni prostě budou mít smůlu. Toto jeho prohlášení však vzbudil kritické ohlasy nejen u jeho příznivců, ale také u jeho dosavadní největší lásky, Seleny Gomez.

Justin vyhrožuje fanouškům.

GALERIE: Justin Bieber vyhrožuje fanouškům! Zruším si Instagram, pokud nepřestanete...

Justinova bejvalka ho totiž ostře zkritizovala hned pod jeho instagramovým příspěvkem a řekla mu přesně to, co si myslí asi většina jeho fandů. „Jestli neustojíš kritiku, tak přestaň postovat fotky s přítelkyní. Tyhle chvíle by měly zůstat jen mezi vámi dvěma,“ napsala Selena. „Nebuď naštvaný na své fanoušky. Oni tě podporovali a milovali dříve než kdokoliv jiný,“ dodala. Za tato rozumná slova pak od Bieberových fanynek sklidila velkou vlnu podpory.

Jenže místo toho, aby si rozmazlený Justin sáhl do svědomí, tak přišel s drsnou reakcí. „Je vtipné vidět lidi, kteří mě kdysi zneužívali jen kvůli získání pozornosti, jak se o to i po dlouhé době stále snaží,“ napsal Justin a později dodal, že své fanynky stále miluje. Chtěl tím snad opravdu naznačit, že Selena s ním dlouhé roky chodila jen kvůli slávě? Toto sprosté obvinění však zpěvačka nenechala jen tak a ihned mu ostře odpověděla. „Je vtipné jak někdo, kdo je schopen člověka několikrát podvést, obviňuje a ukazuje prstem na toho, kdo se ho i přesto celou dobu snažil podporovat. Není divu, že jsou tví fanoušci naštvaní,“ řekla Gomez.

Ani drsná slova o nevěře Justina nezastavila a svou ex osočil z toho, že ho podvedla z bývalým členem One Direction, Zanyem Malikem. Bývalý pár na sebe zkrátka nenechal nit suchou a z jejích velké lásky se nyní stala spíše silná nenávist a jejich příznivci se nestačí divit. Jak tahle drsná potyčka asi skončí?

reklama