GALERIE: Drsná hádka mezi Selenou a Bieberem! Zpěvačka se zastávala jeho fanoušků, on ji sprostě obvinil z…

Jejich velká láska je zjevně už dávno pryč.

Populární zpěvák Justin Bieber zase jednou všechny pořádně vytočil. Pustil se totiž ostře do svých fanoušků, kteří se nelichotivě vyjádřili k fotkám jeho další milenky, sedmnáctileté Sofie Richie. Jenže idol puberťaček zase jednou dokázal, že se příliš neumí vyrovnat s kritikou a začal vyhrožovat, že pokud lidé nepřestanou s negativními komentáři, svůj účet na Instagramu si změní na soukromý a oni prostě budou mít smůlu. Toto jeho prohlášení však vzbudil kritické ohlasy nejen u jeho příznivců, ale také u jeho dosavadní největší lásky, Seleny Gomez.

Justinova bejvalka ho totiž ostře zkritizovala hned pod jeho instagramovým příspěvkem a řekla mu přesně to, co si myslí asi většina jeho fandů. „Jestli neustojíš kritiku, tak přestaň postovat fotky s přítelkyní. Tyhle chvíle by měly zůstat jen mezi vámi dvěma,“ napsala Selena. „Nebuď naštvaný na své fanoušky. Oni tě podporovali a milovali dříve než kdokoliv jiný,“ dodala. Za tato rozumná slova pak od Bieberových fanynek sklidila velkou vlnu podpory.

Jenže místo toho, aby si rozmazlený Justin sáhl do svědomí, tak přišel s drsnou reakcí. „Je vtipné vidět lidi, kteří mě kdysi zneužívali jen kvůli získání pozornosti, jak se o to i po dlouhé době stále snaží,“ napsal Justin a později dodal, že své fanynky stále miluje. Chtěl tím snad opravdu naznačit, že Selena s ním dlouhé roky chodila jen kvůli slávě? Toto sprosté obvinění však zpěvačka nenechala jen tak a ihned mu ostře odpověděla. „Je vtipné jak někdo, kdo je schopen člověka několikrát podvést, obviňuje a ukazuje prstem na toho, kdo se ho i přesto celou dobu snažil podporovat. Není divu, že jsou tví fanoušci naštvaní,“ řekla Gomez.

Ani drsná slova o nevěře Justina nezastavila a svou ex osočil z toho, že ho podvedla z bývalým členem One Direction, Zanyem Malikem. Bývalý pár na sebe zkrátka nenechal nit suchou a z jejích velké lásky se nyní stala spíše silná nenávist a jejich příznivci se nestačí divit. Jak tahle drsná potyčka asi skončí?

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber láska Instagram galerie Sofia Richie

Přečtěte si také