TopStar

10. března 2014 10:00

Dagmar Dandová

Drsný zákaz pro Šeredovou: Nesměla 10 let lyžovat

Modelka a Miss Alena Šeredová konečně vyrazila po dlouhé době na hory. Lyžování si pořádně užívala. Dlouhé roky pro ni totiž byly zimní sporty naprosté tabu.

"Asi deset let jsem nesměla lyžovat, protože jsem byla pod smlouvou, že nebudu dělat žádné rizikové sporty. Lyžovat jsem začala až zase předloni,“ prozradila Šeredová, která kromě lyží občas provětrá i snowboard.

„Učila jsem se na něm jednu sezonu. Kopec sice sjedu, ale stále tak nějak více tíhnu k lyžím. Ještě jsem si zde ale nevyzkoušela ranní fresh track, tedy lyžování na ranním manžestru. Hodně jsem o tom slyšela, že je to perfektní lyžovačka být na svahu dříve než ostatní, chci to zkusit co nejdříve,“ prozradila Šeredová, která zajela do Špindlerova Mlýnu i se svými dětmi a psem.

„Děti se učily lyžovat až tady. Starší syn začal lyžovat na Vánoce 2012 a ten mladší až letos. Oba mají lyžařské instruktory a moc je to baví. Sice se jim ráno nechce vstávat a oblékat děti do lyžařského je pro každého rodiče tak trochu horor, ale pak když jsou oblečení, tak si to lyžování užívají,“ smála se modelka, která si dala na zahřátí před cestou dolů nahoře v nové zrekonstruované restauraci Na pláni i malého panáčka hruškovice.

Manžela Gianluigi Buffonona nechala Alena v Itálii. Manželé jsou totiž v odluce a fotbalista přespává u kamaráda, zatímco modelce nechal k dispozici jejich velkou vilu.

Podle italských médií jejich manželství prochází těžkou krizí kvůli provalení brankářovynevěry s pohlednou moderátorkou Ilarií...

O tom jsme vás již informovali, viz.:

Ale Alena Šeredová vypadá, že si to s klukama docela užívají i bez táty:

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek
Štítky lyžování Alena Šeredová

Přečtěte si také