TopStar

25. dubna 2019 14:00

Markéta Škorňová

Důkaz místo slibů: Tyhle dvě kočky si do vlasů nevjedou. A to mají obě blízko k jednomu muži!

Herečky Gwyneth Paltrow a Dakota Johnson všem dokázaly, že mezi nimi nepanuje žádná zášť, i když je pojí úzký vztah ke stejnému muži. Tím není nikdo jiný než zpěvák kapely Cold Play Chris Martin. Herečky se potkaly na premiéře nových Avengers a podle fotek to vypadá, že se společně náramně bavily.

Byla to taková dvojitá premiéra: Populární snímek Avengers uvedl do kin svůj další díl s názvem Avengers: Endgame a dvě herečky, které pojí jeden muž, světu dokázaly, že mezi nimi nepanuje žádná zášť ani svár.

Bývalá manželka zpěváka Chrise Martina Gwyneth Paltrow a jeho současná přítelkyně Dakonta Johnson se potkaly na premiéře zmíněného snímku a jen co se zaregistrovaly, ihned se daly do řeči. Svým fanouškům tak dokázaly, že mezi nimi nepanuje žádná špatná krev a ony si společně mohou užít večer plný smíchu, dobrého jídla a pití a přátelského popovídání.

Gwyneth Paltrow and Chris Martin are splitting up after more than a decade together. Which longtime celebrity couple do you hope stays together forever? (Photo: eonline.com)

Posted by CityNews Edmonton on Wednesday, March 26, 2014

Honosné večeře, která následovala po premiéře a byla součástí narozenin novináře Derka Blasberga, se účastnil kromě zmíněných dam i současný manžel Gwyneth - Brad Falchuk. Podle blízkých přátel mají oba páry nadstandardně dobré vztahy a společně chodí na večeře již nějakou dobu.

Gwyneth s Chrisem spolu mají dvě děti - dceru Apple Blythe Alison Martin a syna Moses Bruce Anthony Martin.


Přečtěte si také