TopStar

27. srpna 2014 21:44

Dům v Říčanech: Co se tam vlastně děje? Mladý Rychtář chtěl zmlátit redakčního fotografa

Velmi agresivní výstup předvedl ve středu odpoledne Jan Rychtář, když uviděl našeho redakčního fotografa Jirku Janouška před domem v Říčanech. Muž, který si spolu se svým otcem Josefem kdysi médiální pozornost dost užíval, má zřejmě nervy nadranc. Naštěstí si ale potyčku nakonec rozmyslel.

Naštěstí pro sebe, odhadujeme. Jirka je sice kliďas, ale vrcholově boxoval, takže není tak úplně dobrý nápad pustit se s ním do křížku. Mimochodem, rádi bychom vzkázali panu Rychtářovi, že černý pásek v bojovém sportu má ještě jeden zdánlivě velmi nenápadný fotograf a jestli se mu chce namátkou zkoušet, který to je, tak my to říkali!

Jan je společně se svým otcem Josefem, vdovcem po zpěvačce Ivetě Bartošové, znovu vídán v Říčanech, kde kdysi celá rodina Rychtářových bydlela pohromadě. Josef Rychtář se sem vrátil začátkem týdne. Obývá malé prostory u domu, kde má kancelář.

Podle sousedů Josef Rychtář příliš nevychází. "Má nakoupíno do zásoby," řekl nám svůj názor muž, který si nepřál být jmenován a výmluvně naznačil gestem pití. Faktem je, že od začátku týdne po setmění vyřvávají do tmy písničky Ivety Bartošové, které si Josef Rychtář pouští. O jeho přítomnosti ve vesnici vůbec nikdo nechce mluvit. Proč asi?

Máte s Josefem Rychtářem nějakou osobní zkušenost? Napište nám do komentářů nebo na Facebook. Samozřejmě i kladné ohlasy!

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také