TopStar

2. května 2014 12:10

Hrabě Martucci: Exkluzivní rozhovor jen pro Prima-Style.cz. Volala Iveta o pomoc i jemu? Jak se seznámili, proč rozešli?

Tanto rozhovor měl původně z pietních důvodů na přání Domenica Martucciho vyjít až po pohřbu zpěvačky Ivety Bartošové. Jenže pak sympatický Domenico usoudil, že chystaný pohřeb bude jen děsivou exhibicí Josefa Rychtáře a stejně jako Ivetini příbuzní se rozhodl na něj nejít.

Proto můžeme rozhovor uveřejnit už nyní. Domenicovi hodně záleželo na tom, aby k němu byly použité fotografie z doby, kdy byla Iveta podle něho za poslední roky nejšťastnější a jen rozkvetla, navzdory všem svým problémům, se kterými se dlouhodobě potýkala.

Pomáhal jí i po rozchodu. "Slíbil jsem jí to!" Teď se ale potýká s pocitem viny, přestože v hloubi duše musí vědět, že jeho bývalé přítelkyni nebylo pomoci. Na svůj Facebook napsal: "Je mi z toho zle. Už dva dny nespím, cítím na sobě kus viny. 24.4 mě Zdeněk (Macura, pozn. aut.) prosil, aby jsme šli spolu k ní, protože si byl jistý, že je Iveta v ohrožení života. Já jsem mu řekl, ať neblbne, že to stejně skončí tím, že budeme za šašky, kteří se chtějí zviditelnit, ať radši jdeme na víno. Teď lituji, že jsem ho neposlechl."

Exklusivní rozhovor níže:

Kde jste se s Ivetou potkali poprvé?

Poprvé jsem ji potkal na soutěži krásy v Ostravě v roce 2007, kde jsem vystoupil jako zpěvák a ona tam byla jako host. Přišla ke mě a složila mi kompliment, jak zpívám. Byl jsem překvapený, jak je skromná.

Co na ní bylo nejvíc okouzlující?

Právě ta skromnost. A jestli jsem na něco opravdu pyšný, pak na to,jak se v mém náručí měnila k lepšímů přes tisíc problémů a také pomluv médií.

Požádal jste ji o ruku?

Nepožádal. Byl jsem od začátku upřímný a řekl jsem Ivetě, že nejsem muž na dlouhé vztahy.

Co se mezi vámi stalo? Všechno vypadalo idylicky. Kdy jste si uvědomil, že váš vztah spěje ke konci?

Ten mediální tlak kolem nás mi byl víc než nepříjemný, potřeboval jsem si od toho odpočinout. Řekl jsem jí, že pojedu někam na dovolenou sám. Nesouhlasila a hádali jsme se. Kvůli jedné větě, která padla a moc zabolela jsem se s ní rozešel. Myslel jsem, že už všechno zvládne i beze mne. Byl jsem bohužel na omylu.

Jak Iveta rozchod prožívala? Ví se o ní, že rozchody s milovanými muži nesla obvykle moc těžce...

I tentokrát to platilo. Opravdu to nesla těžce, udělala všechno, abychom se k sobě vrátili. Ale já jsem jí slíbil, že ji budu mít rád celý život a že jí budu pomáhat, ale že už nikdy nebudeme pár.

Kdy jste spolu mluvili naposledy?

Psali jsme si převážně SMS, ta poslední je z osmého dubně, kdy pozdravovala moji rodinu a hlavně mého tatínka.

Měl jste o ni strach?

Ano, měl jsem o ni strach, ale bohužel jsem nemohl nic podniknout. Zdeněk Macura mě poprosil, abych s ním jel k ní čtyřiadvacátého dubna, tedy pět dní před tou tragédií. Nechtěl jsem, protože nejsem příbuzný a nemám na to právo a navíc by novináři napsali, že se chci zviditelnit. Teď toho lituji, ale je pozdě.

Jak budete na Ivetu vzpomínat?

Budu si Ivetu stále pamatovat jako nádhernou ženu s křehkou duší, které jsem nezvládl pomoct.

Autor: Jana Divizna Divišová, šéfeditorka Prima-Style.cz

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také