TopStar

1. května 2014 19:32

Hrabě Martucci konečně promluvil: Rychtář si nářez objednal

Jako jediný z aktérů příběhu, který se kolem Ivety Bartošové zamotal v posledním roce, doposud mlčel. Hrabě Domenico Martucci se rozhodl zůstat gentleman a ke smrti své expřítelkyně se vůbec nevyjadřovat. Až nyní, dva dny po tragédii, vydal krátké prohlášení, že kterého mrazí.

Obrázek o tom, co si Domenico, který smrt Ivety nenese vůbec lehce a do štvanice in memoriam se nepustil, myslí, si můžete udělat sami:

"Vážení přátelé,věci co se staly za poslední dva dny jsou tak nechutné,že je ani nejde komentovat. Člověk,který poskytuje rozhovory 2 hodiny po tragické smrti své manželky,který ukazuje soukromý dopis patřící jejímu synovi se zfalšovaným datem.. Člověk,který se popere před domem,kde by se měla dodržovat pieta a druhý den,aby vzbudil lítost,si objedná další fingovanou bitku... Člověk,který dobře věděl,že předmanželská smlouva je platná jen v případě rozvodu,nikoliv smrti... Člověk,který 4 dny předtím věděl,že jeho žena plánuje sebevraždu a NEUDĚLAL VŮBEC NIC... Rozhodl jsem se,že se z úcty a respektu k Arturovi a celé rodině nezúčastním pohřbu,který takový člověk organizuje,aby ztrapnil Ivetu ještě po smrti a pevně věřím,že i její rodina s mým rozhodnutím bude souhlasit."

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také