TopStar

1. srpna 2023 00:00

Velký přehled Ivetiných lásek: Včetně těch, o kterých se jinde nemluví! (FOTOGALERIE)

Rychtář, Macura, Martucci, Štaidl, Sepéši a znovu dokolečka... V souvislosti s Ivetou Bartošovou a jejími láskami se omílají stále stejná jména. Jenže ona krátce chodila třeba se zpěvákem Danielem Hůlkou. Nebo znáte jména Karol Csino, Jan Limport případně Daniel Barták? Měli k Ivetě hodně blízko!

Tak pěkně popořádku:

1983–1985 Petr Sepéši

Ona ho velmi milovala. On jí byl nevěrný a v okamžiku, kdy zahynul na železničním přejezdu, měl vztah s jinou ženou, ze kterého se narodilo dítě.

1987–1988 Michal Penk

Po dvou letech, během kterých se Iveta vyrovnávala se smrtí Petra, navázala vztah s tehdy obrovsky populárním zpěvákem Michalem Penkem. Ten však bojoval s vlastními démony (drogy) a navíc se na scéně objevil skladatel Ladislav Štaidl.

1988–1999 Ladislav Štaidl

Vztah oboustranně nevyrovnaný, ale narodil se milovaný syn Artur a Iveta zažila raketový vzestup kariéry.

Proč vztah skočil si přečtěte TADY.

1993 – Rudolf Hrušínský nejmladší

Zamilovali se do sebe při natáčení filmu Svatba upírů. Ladislav Štaidl na nevěru přišel a chtěl se s Ivetou okamžitě rozejít. Pokusila se o sebevraždu.

1994 – Roman Tříska

Dodnes ne zcela objasněný údajný únos, během kterého měl dotyčný Ivetu přesvědčit, že je unesena a odposlouchávána. Pak ji měl čtrnáct dní zneužívat, ale soud prokázal, že Iveta lhala.

1997 – Daniel Hůlka

Jen pár týdnů (spíše pěkné společné okamžiky:-) trvalo sblížení s charismatickým kolegou Danielem Hůlkou. V té době ještě oficiálně žila s Ladislavem Štaidlem.

2001 – Michal Černohubý

Několikaměsíční vztah s právníkem skončil krachem.

2002–2003 – Karol Csino

Na slovenského zpěváka a herce Iveta hodně žárlila, což nevydýchal. Zůstali ale mnohlo let v kontaktu.

2004 – Daniel Barták

S bytovým designérem Danielem Bartákem chodila pouhé čtyři měsíce. Rozchod prožívala velmi těžce, zasáhla ale Arturova chůva Golda.

2005–2006 – Zdeněk Podhůrský

Také jeho sužovala žárlivostí, nevydýchávala především jeho bývalou ženu Markétu, pokusila se o demonstrativní sebevraždu, několikrát zkolabovala. Zdeněk Podhůrský médiím o Ivetě řekl, že zažili "tantrický sex". O její náruživosti ostatně mluvil později i Jiří Pomeje.

2006–2007 – Roman Hanke

S modrookým veterinářem Romanem Hankem se seznámili, když operoval její kočku. Roman přivedl Ivetu ke sportu, po jeho boku vypadala šťastně. Ve skutečnosti ji pronásledovaly úzkosti a deprese, prohlubovaly se její závislosti. Z této doby se také datuje její údajný románek s hokejovým manažerem Janem Limportem.

2008–2010 – Jiří Pomeje

Pompézní svatba, ženich na bílém koni, iluze dokonalé rodiny. Iveta tomu hodně uvěřila... Bouřlivý rozvod přišel už po dvou letech.

Pak přišel italský hrabě Domenico Martucci, záhadný Zdeněk Macura a... Josef Rychtář.


Přečtěte si také