TopStar

29. dubna 2014 21:32

Ivana Nádvorníková

Iveta Bartošová se prý chtěla rozvést: Co ještě vyplave na povrch?

Zpěvačka Iveta Bartošová dnes v 11.29 skočila pod vlak. A okamžitě začaly vyplouvat na povrch nové a nové informace.

O sebevraždu se zpěvačka pokusila hned několikrát. Až dodneška neúspěšně. I tentokrát, stejně jako v předchozích případech volala zpěvačka na všechny strany o pomoc. Proč se k ní tentokrát nikdo nedostal? Proč jí doopravy nikdo nepomohl, i když jejích smutných očí byly poslední dny plné noviny?

Za poslední měsíce jsme ji nikdy neviděli samotnou. Vždycky byl vedle ní její manžel, nárazník před celým světem, Josef Rychtář.

S léčitelem Saavedrou měla Iveta celá léta domluvený krizový signál. Nepoužila ho a ani mu včera, když jí několikrát volal, nezvedla telefon. „Jestli byla pod vlivem manžela? Mohu si o tom myslet cokoliv, zvlášť když jí zavolám, nevezme mi to, ale vzápětí mi volá Josef Rychtář. Ale důkazy pro to nemám,“ řekl Saavedra serveru Super.cz.

A na světlo se dostaly i další informace! Iveta Bartošová se chtěla nechat rozvést. Bubeníkovi své kapely Jiřímu Jirsovi se měla svěřit, že se manžela bojí a prý ho měla údajně vyhodit z domu. "Dokonce jsem jí sehnal i právničku, protože se chtěla rozvést,“ řekl pro Super.cz Jiří Jirsa.

Jak to bylo doopravdy? Těžko říct. Od Ivety Bartošové se to už nedozvíme.

U Ivetina domu v Uhřiněvsi se v tuto chvíli kupí zapálené svíčky a vrší se květiny. A Josef Rychtář? Chystá další žaloby! Popírá taky, že by jeho žena psala zprávy s voláním o pomoc a říká, že se tyto zprávy nezakládaly na pravdě.

Co bylo v dopise na rozloučenou, který Iveta zanechala? Věnovala ho synovi Arturovi. Odkázala mu v něm svůj dům a všechny peníze. Rychtář tvrdí, že mu byl policií ukraden a hodlá ho získat za každou cenu. Před novináře předstoupil v den smrti své manželky hned několikrát.


Přečtěte si také