TopStar

29. dubna 2014 17:45

Jana Fikotová

Smrt Ivety Bartošové překvapila i Michala Davida

Muzikant Michal David (53) dnešní den tráví na Slovensku, kde má koncert, přesto ho zpráva o sebevraždě Ivety Bartošové velice překvapila. Když ji nedávno potkal, vypadala podle jeho slov skvěle a spokojeně.

Michala Davida jsme zastihli těsně před přípravami na slovenský koncert, přesto ochotně mluvil o dnešní tragédii. „Je to opravdu smutné. Abych řekl pravdu, vůbec bych to nečekal. S Ivetou jsem se asi před třemi měsíci potkal na pumpě a musím říct, že vypadala skvěle. Žádný náznak po depresích či vyčerpání. Byla evidentně v kondici a šťastná. Je pravda, že v médiích za poslední týdny vycházely fotografie, kde opět vypadala velmi unaveně a strhaně,“ přiznal muzikant.

Na zpěvačku bude vzpomínat jen v dobrém, jelikož ho s ní pojila nejen práce, ale i přátelství. „Za dob Kroků jsme spolu strávili hodně času, napsal jsem jí mnoho písniček. Snažil jsem se jí pomoct i při návratu ke zpívání. Všichni víme, že procházela těžkým životním obdobím, ale věřil jsem, že to zvládne. Strašně mě to mrzí. Osobně na ni budu vzpomínat jen v dobrém. Víc vám k tomu asi už nedokážu říct.“

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také