TopStar

29. dubna 2014 15:36

Neštěstí Ivety Bartošové: Co si myslí slavní? Její bývalý manažer Sidovský, Agáta, Sámer a další?

Tragický osud zpěvačky Ivety Bartošové způsobil v malém rybníčku domácího showbyznysu strašlivou tsunami. Oslovili jsme několik osobností, které věšinou reagovaly dost kategoricky. Co si myslí manžel Ivetiny kolegyně Martin Michal, moderátorka Agáta Prachařová nebo třeba zpěvák Sámer Issa?

Monika Absolonová - zpěvačka

Je to hrozny... Neni co dodat. Uprimnou soustrast vsem Ivetinym blizkym i vzdalenym... Ach jo.

Martin Michal – manžel zpěvačky Heleny Vondráčkové

Na smrti Ivety má obrovský podíl tento stát, který vyjmul bulvární novináře z trestní odpovědnosti a posvětil tím jejich šíření lží.

Janis Sidovský – podnikatel a bývalý manažer Ivety Bartošové

Měli jsme ji rádi a drželi jí palce. Být v problémech není žádná ostuda, protože potíže se nevyhýbají nikomu. Když jsme spolu spolupracovali, pokládala mi často otázku "Co tomu říkají lidé?" Dnes bych Ti odpověděl, že nám je to opravdu líto a jsme z Tvého osudu smutní. Myslím na Artura i Tvou maminku. Kéž Tě provázejí andělé.

Marcus Tran – hudebník

Neznali jsme se, jen párkrát potkali a slušne pozdravili. Nikdy mi na ní neprišlo nic směšného. Že se tím bavil celý národ a bulvár měl nevyčerpatelný zdroj h----, akorát svědčí o naší lidskosti. Jak moc se dokážete bavit nad nemocným člověkem? Smát se nemocným lidem je pro mě nejubožejší a nejpokleslejší druh zábavy nižší ingeligence. Byla nemocná. Bohužel neměla dar vnitřního bojovníka. A to je mi líto. Kolik z nás ten dar ve skutečnosti má, co? Kdo někdy bojoval sám se sebou nebo se svojí závislostí, ví, jak moc těžké to opravdu je...

Agáta Prachařová – moderátorka a modelka

Kdybyste to lidi nečetli, novináři by o ní nepsali, a třeba to mohlo dopadnout jinak. Snad jí je nahoře líp.

Tereza Fajksova – modelka

I když jsem to nějak podvědomě čekala, stejně mě to překvapilo a jsem z toho v šoku. Je to smutná zpráva, ale pro ni určitě velké osvobození.

Sámer Issa – zpěvák

I když to byla asi opravdu smutná Duše, a nechápal jsem nikdy její kauzy, tak mě to opravdu mrzí a Nikdo by si život brát neměl. Snad je ti, Ivetko, už líp.

TIP Prima-Style.cz: V dnešních VIP Zprávách uvidíte poslední rozhovor se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Celé vysílání Primy se také mění. Od 20:15 extra díl Top Star Magazínu věnovaný Ivetě Bartošové a hned potom film Svatba upírů.


Přečtěte si také