TopStar

18. února 2019 09:42

Tereza Šulcová

Eliška Bučková je opět hubená na kost, tvrdí fanoušci

Není žádným tajemstvím, že modelka Eliška Bučková trpěla kdysi poruchou příjmu potravy. Z anorexie se nakonec dostala a už to vypadalo, že je vyléčená a zdravá. Ovšem tato nemoc je především psychická a nedávný rozchod s rybářem Jakubem Vágnerem zanechal stopy nejen na duši, ale i na těle. Alespoň to tak vidí fanoušci na sociálních sítích.

Česká Miss 2008 potvrdila rozchod s Jakubem Vágnerem. „U nás to bylo spíše o čase. Já jsem posledních pár měsíců trávila tak, že jsem na Kubu čekala, protože Kuba má hodně projektů v plánu, chce toho ještě spoustu dokázat, hlavně ta jeho rybářská vášeň je prostě rybářská vášeň. Já jsem mu to chtěla dopřát, protože jsem viděla, že je v tom šťastný. Nechtěla jsem mu v tom bránit. Na druhou stranu on viděl, jak já v tom nejsem šťastná, že pořád čekám. Já samozřejmě měla svou práci, ale chcete ten večer trávit s partnerem, což u nás mnohdy nebylo,“ prozradila pro Expres.cz Bučková.

Je tak velice pravděpodobné, že důvodem nečekaného hubnutí je zlomené srdce. Fanoušci na sociálních sítích se o tmavovlasou krásku bojí, a přejí jí hodně zdraví. Ačkoliv se Eliška na Instagramu profiluje jako šťastná žena, lidé jí to moc nevěří.

„Týjo slečno Eliško, ty ruce a hrudník jsou zase děsivé jak před těmi 3 lety :-( neblbněte už! Každý normální přece vidí, že tohle zdravé není, achjo, škoda! Přitom jsem tak hezká, milá ženská. Moc na Vás myslím,“ napsala jedna z mnoha uživatelek Elišce na profil.

A přidávali se i další lidé, kteří si myslí, že je váha modelky alarmující. „Eliško na vašem místě. Mít pár kilo navíc... Vypadala byste mladší... Zbytečně vypadáte na víc,“ přidala se další uživatelka. Kde je pravda, ví jen Eliška Bučková, která na zprávy podobného charakteru nereaguje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také