TopStar

1. listopadu 2013 14:00

Dagmar Dandová

Emil a Thomas: Schůzka v Praze. Co spolu chystají?

NeVyVolený z první řady VV Emil Zajac a nezaměstnaný kulturista ze čtvrté řady VV Thomas Castello se spřátelili a mají velké plány. Redakci Prima-Style.cz exkluzivně prozradili, o čem jednají.

Plánují spolu vystoupení po klubech a diskotékách. Co asi tak za show budou předvádět? To zatím nevědí ani oni sami. Zatím jsou ve hře zábavné scénky.

„Když si uděláme scénář, jsem schopný zahrát cokoli. Nemyslím ale, že bych dokázal imitovat, spíš bych zvládl něco sehrát,“ uvedl Zajac. Tak to vypadá, že chce vytvořit s Thomasem zábavné duo.

Nám tedy připadá poměrně zábavné už na první pohled.

Emil a Thomas zřejmě chtějí navázat na tradici osvědčených populárních dvojic. Pokud jim ale nevyjde záměr sehrávat vtipné scénky po klubech, mohou přibrat i Thomasovu současnou přítelkyni, striptérku Silvii.

No uvidíme, co chlapci vymyslí. Každopádně oči mají velké: Brzy se prý můžeme těšit na vystoupení po celé ČR.

Thomas s Emilem se seznámili ve Vile VV, kde byl Zajac jako host. Se svalovcem si hned padli do oka, protože našli společné zájmy: rychlé peníze a nenávist k Vladkovi.

Uzavřeli jakousi protivladkovskou koalici a shodli se na to, že Vladko by rozhodně neměl VyVolené už nikdy vyhrát.

Navíc, ani jednomu z nich se nechce příliš „makat“, ale oba by si chtěli žít na vysoké noze. Zajac začínal jako horník v Ostravě, ale poté, co se objevil ve VyVolených, se mu do dolu už nechtělo a doufal, že se uživí jako celebrita. To samé si teď myslí i Thomas, který má na krku několik exekucí a veškeré peníze, které se mu objeví na účtu, mu okamžitě strhnou.

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také