TopStar

10. září 2013 06:50

Dagmar Dandová

Eva Decastelo: Žádost o ruku hned od dvou mužů naráz

Podle fotky by to mohlo vypadat, že se půvabná Eva Decastelo (34) znovu vrhla na natáčení filmů pro dospělé, ale pravda je jinde. Byla požádána o ruku hned ze dvou stran.

Moderátorka se totiž nechala přemluvit zpěvákem Braňo Polákem a jeho kamarádem vizážistou, aby jim dělala na Mistrovství Evropy ve spa-manikúře modelku a oni na ní mohli testovat nové laky na nehty.

Decastelo byla ze zájmu mladých mužů naprosto nadšená. „Vypadalo to spíš, jako by mě oba žádali o ruku,“ smála se.

Lakování nehtů ji tak zaujalo, že pak vyzkoušela nové postupy i na své mámě, která rozpačitě držela, i když jí Decastelo malovala spíše kůži na prstech.

Zpěvák Braňo Polák na počínání moderátorky jen tiše zíral a po chvíli raději šel k podiu, kde měl předávat cenu pro vítěze soutěže o nejlépe nalakované nehty. Jenže tam ho odchytla bodrá paní, která ho donutila nosit paravany do vedlejší haly. Zřejmě si ho spletla s námezdním dělníkem a chudák Polák musel fyzicky pracovat.

„Myslela si, že jsme nějací uklízeči nebo co,“ divil se Polák, který se docela zapotil. „Ne každý přece musí znát všechny herce a zpěváky v téhle zemi,“ povzdychl si nakonec pobaveně.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také