TopStar

30. července 2014 14:50

Táňa Sáblíková

Eva Feuereislová do Hotelu Paradise? „Pokud by byla nabídka finančně zajímavá, asi bych ji přijala“

Eva se proslavila svou účastní v reality show VyVolení. Ač je to k neuvěření i po jejím skončení vlastně jako jediná nezapadla do propadliště zapomnění, ale zůstává v povědomí lidí.

Blondýnka, která na sebe poutá pozornost i díky svým křivkám, se nechala slyšet, že by do jiné reality show, než jsou VyVolení, nešla. I když některé by byly asi lákavé. „Do reality show Hotel Paradise bych šla asi jen kvůli tomu delšímu pobytu v teple u moře, který by mě dost lákal. Co se týká lidí, rychle se aklimatizuji v novém prostředí a jsem dost společenská, ale pokud bych měla s někým vyloženě problém, bylo by to pěkné tóčo. Ostatně o tom se mohli lidé už přesvědčit při mém účinkování v reality show VyVolení 4,“ řekla nám Eva.

V úplně neznámém prostředí by se asi Eva moc dlouho nesmutnila, navíc ví přesně, koho by do Hotelu vzala s sebou. „Pokud bych šla do Hotelu Paradise a měla bych si vybrat jednoho člověka z vily VyVolených, vzala bych s sebou nejspíše Romanu Fabiánovou. Možná jsem teď spoustu lidí mou odpovědí překvapila, jelikož ve vile jsem s ní měla od mého příchodu slovní potyčky a hádky. Když to řeknu na plnou pusu, Romana byla fakt baba na zabití :- D Vlastně my dvě jsme měly mezi sebou vztah nejvíce na houpačce-přesně takový jako je logo VyVolených. Skoro až před koncem soutěže jsme si to mezi sebou teprve vyříkaly a právě Romaně jsem z poslední finálové trojice přála vítězství nejvíce. Je sice praštěná, hubatá, skáče stále někomu do řeči, ale je lidská, což se o mnohých lidech, se kterými jsem byla ve vile, říci nedá.“

A co vlastně na tuto reality show Eva říká? „Z minulé série Hotelu Paradise jsem viděla tak polovinu dílů. Nebyl čas koukat se pravidelně. Upřímně mi nebyla moc sympatická Nikol Trojanová, která byla pak shodou okolností ve vile mojí soupeřkou. Poznala jsem, že můj první dojem z ní přes televizní obrazovku byl správný. Jako člověk mi Nikol prostě nesedí, ale neříkám, že je špatný člověk, nebo tak. Prostě já a ona jsme si k sobě cestu nenašly. Myslela jsem, že to bude třeba naopak, ale bohužel. Sympatický mi byl Martin Klušák a Niko Cigolinov. S klukama se znám osobně a jsou moc fajn. Typičtí kluci, kvůli kterým se na tuhle reality show koukaly holky klidně 24hodin denně, protože u nich bylo na co koukat,“ nechala se dál slyšet blondýnka.

Momentálně je ale Eva singl. „Když jsem byla ve vile, měla jsem volný vztah expřítelem Lukášem. Po dvou letech vztahu se se mnou rozešel, ale další skoro dva roky jsme se spolu stejně vídali, takže proto to, co mezi námi bylo, nazývám volným vztahem. V době kdy jsem šla do volby VyVolených, Lukáš nevěřil, že se dostanu až do vily, takže byl dost překvapený. Koukal na mě denně, přestože mi tvrdil, že se koukat nebude. Po skončení VyVolených jsme se k sobě vrátili, ale vadil mu tlak médií, lživé články, které o mě vycházely a pomluvy, které se k němu donášely, takže vztah ukončil. Do Hotelu Paradise bych Lukáše asi nevzala. Nechá se dost ovlivnit davem a lidmi, které má kolem sebe. Myslím, že by zapomněl proč a s kým v té hře je,“ odůvodnila, proč by přítele nechala doma.

Rozdíl mezi VyVolenými a Hotelem Paradise ale vidí. „Co vím z první řady Hotelu Paradise, tak soutěžící nebyli na kamerách 24hodin denně, jako třeba my ve vile. To by mi jako divákovi docela vadilo. Kdybych tam měla jít jako soutěžící, tak bych vám pověděla až pak co se mi tam nelíbilo :-D.“

Je tedy možné, že Evu ještě někdy na obrazovce v některé z reality show uvidíme? „Zařekla jsem se, že do žádné další reality show krom VyVolených 5 bych už nešla, ale zřejmě už další řada nebude. Přeci jen VyVolení je pro mě 78 dní života, vzpomínky, zážitky a tak dále, které člověk zažije jednou za život. Pokud by někdy byla pátá řada a já dostala nabídku jít tam soutěžit, neváhám ani minutu a okamžitě si balím kufr. Chtěla bych zažít tu nostalgii, deja vu, prostě být opět v dění show, kterou sledují online lidi a fandí ti, to je neuvěřitelný pocit a jsem ráda, že jsem ho mohla poznat… Hotel Paradise je trošku jiný druh show, který láká lidi vyloženě na ty lechtivější zážitky a podle toho vybírají i soutěžící na castinzích. Chyběl by mi tam asi ten kontakt s lidmi, jako jsme to měli třeba u Duelů při přímých přenosech. Dodávalo nám to všem energii. Pokud bych měla jít do Hotelu Paradise, sama nevím, jak by moje účast probíhala :-D Samozřejmě pokud by byla nabídka finančně zajímavá, asi bych ji přijala,“ dodala na závěr Eva.

Tak uvidíme čeho všeho se ještě dočkáme.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také