TopStar

10. září 2013 16:50

Lucie Průchová

Eva Mendes se dala na módu

Slavná herečka Eva Mendes (39) si své soukromí náležitě střeží. Přesto svolila a nafotila módní editorial do společenského magazínu. Aby také ne, když se profesně dala na módu.

Sice se jako herečka velmi dobře zapsala, přesto myslí na zadní vrátka. Nádherná Eva Mendes se vrhla na návrhářství a design. „Ve své nové práci pro New York Company se musím ještě pěkně zajet. Jsou dny, kdy se necítím dobře, ale když si obleču své oblíbené šaty a hodím na sebe šál, tak se to změní. Doufám, že moje módní kolekce udělá pro ženy to samé. Přiznejte si, že i když se necítíte právě nejlépe, spraví vám náladu nový outfit,“ přiznala v rozhovoru Eva, která žije s hercem Ryanem Goslingem. To je tak všechno, co z ní dostanete: „Můžete se mě ptát na cokoli, ale ze soukromí vám neřeknu nic.“ A co na její nové aktivity říká rodina? „Nikdy jsem si nemyslela, že budu designérka. Nejdřív jsem si nebyla jistá, jestli to zvládnu, ale moje rodina mě podpořila a řekla: Evie, musíš to udělat!“

Eva se narodila v Houstonu a je nejmladší ze čtyř dětí. Herečka má dvě sestry a jednoho bratra. Jako malá vyrůstala v Miami a později v Los Angeles. Po střední škole se rozhodla jít studovat na Kalifornskou státní univerzitu, obor design interiérů. To ještě netušila, že její život se bude ubírat úplně jiným směrem. Ke slávě jí čirou náhodou dopomohl její soused, který se v té době živil jako fotograf. Udělal s Evou pár snímků, které zařadil do svého portfolia, a když se později ucházel o práci, fotek si všiml filmový agent, kterého Eva zaujala natolik, že se s ní chtěl osobně sejít. Nakonec se mu ji podařilo přesvědčit, aby studia odložila a naplno se pustila do kariéry herečky.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky design móda Los Angeles soukromí Ryan Gosling Eva Mendes

Přečtěte si také