TopStar

18. dubna 2019 14:00

Tereza Šulcová

Ewa Farna je na sebe pyšná! Nenechala se zlákat plastikou ani jinými úpravami

Zpěvačka Ewa Farna se svěřila, co považuje za svůj největší úspěch. A netýká se to hudebního světa nebo budoucího mateřství. Jako jedna z mála našich celebrit se nenechala zlákat plastickými zákroky, liposukcí či dofouknutím prsou.

Pamatujete si na Ewu Farnou, když začínala? Bylo jí 12 let a nazpívala několik hitů, které zná téměř každý Čech. „Před třinácti lety touhle dobou jsem byla zavřená ve studiu a natáčela své první písničky,“ začala svůj projev.

Ewa Farna se svěřila svým fanouškům, že je stále tou dívkou, která je na této fotografii. „Bez plastických operací, dofouknutých prsou, liposukcí a touhou vypadat 'stejně jako...'” Tehdy si tahle holka říkala, že ji showbusiness nesemele, že základní hodnoty jí zůstanou stejné a že se bude snažit chovat tak, aby se za sebe nemusela stydět,“ pokračovala ve svém projevu.

„Jsem strašně ráda, že i přes všechny pohledy, narážky, články za morální hranou i brutální tlak společnosti, jsem pořád i tou holkou na fotce. Za svůj vzhled a chovaní, za to že je z vesnice. Za to, že je Polka v zemi, která obecně Poláky úplně nemiluje. Za to, že se jmenuje Ewa Farna a ne Eva Farná nebo za to, ze věří v Boha v ateistické zemi,“ děkovala Ewa.

Zpěvačka bude co nevidět maminkou a prý se ještě nenachází ani v polovině své kariéry. S manželem Martinem Chobotem čekají chlapečka. Termín porodu není znám.

Sdílejte článek

Přečtěte si také