TopStar

26. února 2019 08:42

Tereza Šulcová

Ewa Farna každou chvilku porodí první dítko! Víme, jak se bude jmenovat

Tak tohle nikdo nečekal! Zpěvačka Ewa Farna (25) je těhotná! Při této příležitosti zveřejnila i nový klip ke skladbě Ta o nás, o které tvrdí, že vlastně nikdy neměla být představena veřejnosti. Tak či tak, upřímně gratulujeme!

„Tato písnička vlastně nikdy neměla být představena veřejnosti. Vznikla před víc než rokem a půl jako vyprávění o nás, určené pouze pro hosty na naší svatbu. Byli jsme si jistí, že je příliš soukromá na to aby šla ven, patříme totiž spíš k těm, kteří si soukromí váží a střeží,“ začala svůj projev zpěvačka na svém Instagramu.

‚‚Někteří svatebčané nás přesvědčovali o tom, že by ji lidé pro svou upřímnost a přirozenost měli mít šanci slyšet, my jsme ale dlouho váhali. Pak ale přišel další impulz, který podpořil smysl toho proč a k jaké příležitosti ji poslat do světa. Trochu jsme tedy doplnili klip o aktuální záběry a ted' je už i Vaše,“ dodala Farna, která se na videu ukázala s těhotenským bříškem.

Všichni si mysleli, jak se Farna vrací ke své původní postavě a snaží se hubnout. Pravdou ale je, že je zpěvačka už v pokročilém stádiu těhotenství! Stejně tak dokázala v roce 2017 utajit i svatbu, kde si své ANO řekla s kapelníkem Martinem Chobotem. Mluvila o něm jako o lásce svého života.

„Před pár dny jsme se s mým Martinem vzali a prožili nejkrásnější den našeho života. Po čtyřech letech vztahu a devítiletém přátelství v kapele. Co víc dodat. Milujte se,“ potvrdila svatbu na sociální síti. Zpěvačka tehdy už přemýšlela nad mateřstvím a vymýšlela jména pro své budoucí děťátko. Kdyby to byla holčička, má jasno. „Bude to Emma. Líbí se mi, že spojuje Ewu a Martina,“ svěřila se v minulosti.

V minulosti Ewa chodila s Tomášem Klusem, se kterým se v listopadu 2011 rozešla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také