TopStar

16. října 2013 00:20

Jana Fikotová

Ex-idol Láďa Křížek. Rocker se bojí o maminku

Zpěvák Láďa Křížek (50) se po dlouhé době ukázal na veřejnosti. Všechny přítomné šokoval nejen přírůstkem kil, ale především úbytkem vlasů. A díky nepřízni osudu neměl ani moc dobrou náladu.

Čas nemá slitování a pamatuje na každého. Zastihl i blonďatého idola dívek, kterým zlomil nejedno srdce. Zpěvák Láďa Křížek mnohé překvapil. „Nojo nikdo holt nemládneme. Alespoň nějaká spravedlnost v životě,“ s úsměvem komentoval svůj vzhled Křížek.

Akce byla věnovaná skupině Kreyson, se kterou po osmnácti letech pokřtil novou desku – Návrat krále. Zjev však nemá vliv na jeho zpěv, což dokázal během večera a na pódiu to rozjel jaksepatří. I když se večer povedl, byl Křížek trošku jako na trní. „Zažívám těžké období. Během dokončování naší desky postihla mámu mozková příhoda. Pomalu se z toho začíná dostávat a udrží v ruce hrnek s čajem, ale cesta k uzdravení bude ještě dlouhá,“ přiznal smutně zpěvák.

Láďa Křížek odstartoval svou hudební kariéru v polovině 80. let. Objevil se v kapelách TAM, Vitacit či Citron. V roce 1989 založil vlastní kapelu Kreyson, která ho vynesla do výšin hudebního žebříčku. S bratrem Mirkem si založil duo Damiens, a nyní chce oživit starý dobrý Kreyson.

-juf-

[[nid:2153168]]
Sdílejte článek

Přečtěte si také