TopStar

15. října 2013 12:50

Dagmar Dandová

Zvrhlý křest rybiček: Orgasmus Jirešové a sexuální přání Duchkové

U herečky Ivany Jirešové jsme zvyklí takřka na cokoliv. Po tom, co nám řekla, že žvýká hřebíček a cvičí jógu skoro všude, nás ale opět vyvedla z míry. K uspokojení jí prý totiž stačí korál.

„Korál, to je zázrak, ráj na zemi. Já když brousím korálovým útesem, pociťuji takový vrcholný orgastický stav štěstí...,“ přiznala se herečka a její manžel Viktor Dyk se radši koukal jinam.

Jirešová vzala svou dceru a manžela do aquaparku na křest nových rybiček, a jakmile uviděla velké akvárium s korály, byla naprosto k neudržení.

„Popřála bych rybičkám dlouhý život a taky co nejméně zlobivých poťouchlých dětí, které budou ťukat na sklo akvária,“ dodala a Dyk si ji pak radši odvedl co nejdál od korálového pokušení.

Ale rozjetá nebyla jen Jirešová, i Štěpánka Duchková měla roupy. Možná proto, že vyrazila do aquaparku jen s manželem a nemocná dvojčata radši nechala doma.

„Ať mají rybičky dost sexu… Taky bych jim přála, aby se nesežraly. Protože já měla rybičky, když jsem byla malá, a ty měly pokousané ploutvičky,“ řekla Duchková, která se jako jediná z celebrit svlékla do plavek.

A my bychom holkám popřáli hodně korálů a zcela funkční ploutvičky.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také