TopStar

8. srpna 2013 06:40

Exkluzivní foto: Krásná Ljuba Krbová týrá tělo

Prozrazeno – jednou z ingrediencí kouzla krásy po padesátce jsou... desítky kilometrů v sedle horského kola! Důkazy nám dodala půvabná herečka Ljuba Krbová.

Ta společně s manželem, známým publicistou Ondřejem Neffem, vyrazila na aktivní prázdniny do Francie. "Měla jsem a pořád ještě mám strašně krásné pohodové léto," přiznává Ljuba Krbová. Ta je široko daleko známá svojí skvělou fyzičkou – věnuje se východním bojovým uměním, cyklistice, lyžování... "Pohyb jsem měla ráda vždycky, ale můj druhý manžel (kameraman Kristián Hynek, pozn. red.) mě naučil jít i za hranici, kdy sport trochu víc bolí. Horská kola mi zůstala i po rozchodu jako velká láska. Ondřej ji naštěstí se mnou sdílí. Vlastně se se mnou pustil do všech sportů, jen říká: Lyže po mně nechtěj. Tak lyžuju s dcerou."

Dcera Anna Marie, která se Ljubě Krbové narodila ze vztahu s ortopedem Ivanem Landorem, nedávno dokončila práva. "Když promovala, měla už místo. Je krásná a chytrá. Dívala jsem se na ni během promoce v Karolinu a uvědomila jsem si, že můj život se posouvá do další fáze. Dcera stojí na vlastních nohou a ze mně padá ta obrovská zodpovědnost za její život, i když jsem samozřejmě připravená jí dál pomáhat, kdykoliv bude potřebovat."

Takže bude ještě víc prostoru pro milované cestování, sport, fotografování – pro všechno, co Ljuba Krbová sdílí se svým třetím manželem Ondřejem Neffem. "Potkali jsme se před deseti lety během jeho autorského čtení. Byla jsem ještě vdaná, právě jsem se rozváděla a myslela si, že asi nemám na vztahy talent," usmívá se sympatická herečka a dodává, že teď už zdaleka tak skeptická není.

Jad

Na soukromé snímky z rodinné dovolené se podívejte ve FOTOGALERII:

Mohlo by vás zajímat: Jak si užívají léto další slavné osobnosti:

Sdílejte článek
Štítky kolo sport promoce Karolínum

Přečtěte si také