TopStar

14. dubna 2019 10:00

Tereza Šulcová

Experti mají jasno: Známe přesný termín porodu Meghan Markle!

Datum porodu se pomalu blíží a experti se shodují, že by to mohlo být na konci tohoto měsíce. Dokonce odhadli přesné datum! Kensingtonský palác tuto zprávu nepotvrdil. Pouze oznámil, že vévodkyně očekává s princem Harrym potomka na jaře 2019.

I Meghan Markle byla otevřenější. V rozhovoru z letošního ledna prozradila, že termín porodu lékaři odhadují na konec dubna až začátek května. Podle nejnovějších statistik se podle některých expertů má děťátko narodit 28. dubna.

Toto datum vychází z rostoucího těhotenského bříška, kdy se experti shodují, že tento termín je nejpravděpodobnější. Princ Harry se s Meghan momentálně zabydlují ve svém novém domově ve Frogmore Cottage.

Zdroj se svěřil, že se královská dvojice těšila, až opustí Nottingham Cottage, který je situován v areálu Kensingtonského paláce v Londýně. „Moc se těší, až začnou žít mimo královskou rodinu. Chtěli pro svou budoucí rodinu soukromí, a aby jejich dítě vyrůstalo mimo ‚zlatou misku‘.‘‘

Nedávno se její kamarádka Serena Williams prořekla, když prozradila médiím, že Meghan čeká holčičku. Tuto informaci neřekla přímo, ale o budoucím královském potomkovi hovořila v ženském rodě. Náhoda?

Sdílejte článek
Štítky princ Harry Meghan Markle

Přečtěte si také