TopStar

8. dubna 2019 10:31

Tereza Šulcová

Meghan Markle: Serena Williams odhalila pohlaví miminka!

To je panečku kamarádka! Serena Williams je dlouholetá přítelkyně Meghan Markle a teď se prořekla na veřejnosti, zda vévodkyně čeká chlapečka nebo holčičku. Tipnete si?

V novém rozhovoru pro E! News se slavná tenistka svěřila, zda Meghan čeká holčičku nebo chlapečka, přitom si toho sama není vědoma. Ptáte se, jak je to možné? Williams totiž celou dobu o miminku mluvila v ženském rodě! Takže je velmi pravděpodobné, že princ Harry čeká s Meghan holčičku!

Serena odpovídala na otázku, zda si myslí, že bude Meghan dobrou matkou. „Bude určitě tou nejlepší maminkou,“ začala svůj projev tenistka. Také dala radu všem budoucím rodičkám. „Přijměte své chyby a nečekejte, že budete dokonalé,“ vzkázala.

Serena je maminkou roční holčičky Olympiy Ohanian a určitě za tu dobu získala mnoho zkušeností, které předává i své kamarádce Meghan, se kterou se kamarádí několik let. V rozhovoru pro E! News mluvila o jejím miminku jako o „ní“. Veřejnost je v šoku a fanoušci Meghan Markle zajímá, zda budoucí královský potomek bude opravdu děvčátko.

Na baby shower totiž byly všechny dárky obvázány modrou stuhou. Kde je pravda se dozvíme již brzy, protože Meghan bude mít co nevidět podle informací termín porodu.

Sdílejte článek
Štítky topstar Serena WIlliams Meghan Markle

Přečtěte si také