TopStar

21. února 2019 10:20

Tereza Šulcová

Meghan Markle: Oslava dosud nenarozeného dítěte vyšla na 5 miliónů korun

Tajná oslava budoucího královského miminka se konala v New Yorku. A aby byla cesta co nejkratší, vzala si vévodkyně soukromé letadlo. Oslavu přichystaly její kamarádky tenistka Serena Williams a právnička Amal Clooney.

Baby shower je oslava pro nenarozené miminko, která se tradičně pořádá jen v kruhu žen. Hlavním záměrem je předat budoucí matce co nejvíce rad a zkušeností. Někdy se na těchto oslavách prozradí i pohlaví dítěte, ovšem v případě vévodkyně to má být překvapení. Podle všeho měla být oslava do růžových barev, jelikož se provalilo, že na oslavě byly růžové květiny.

Slavnost připravila Amal Clooney (41) a Serena Williams (37) v luxusní prosklené vile. Meghan byla spatřena ve středu večer na letišti, jak se vrací zpět do Velké Británie. Využila k tomu soukromé letadlo Gulfstream G450, jehož jednosměrná cesta stojí neuvěřitelných 2,8 miliónů korun. Meghan věřila, že se její výlet vejde do 5,5 miliónů korun.

Baby shower se konala v soukromé vile v Upper East Side v Manhattanu v New Yorku mezi Central Parkem a East River. Manželka prince Harryho je nyní v sedmém měsíci těhotenství. Výlet do New Yorku vyšel bývalou herečku na pět a půl miliónu korun.

Sdílejte článek
Štítky Serena WIlliams Meghan Markle Amal Clooney

Přečtěte si také