TopStar

19. prosince 2018 10:00

Tereza Šulcová

Expřítel Dary Rolins má rakovinu! Petr Vlasák (43) se ale nevzdává

Neskutečných šest cyklů chemoterapií má za sebou expřítel Dary Rolins Petr Vlasák (43), který se této zákeřné nemoci nemůže zbavit.

Léčbu zahájil v červenci a v prosinci se ukázalo, že ani šest cyklů chemoterapií nestačilo na to, aby rakovina byla navždy pryč. Na sociální síti sdílel svoji fotku, kde drží v ruce léky a sděluje svým přátelům, že se ještě nevzdává a do boje s rakovinou jde znovu.

„Vždycky beru pět dní silné léky a pak mám 23 dní pauzu. Klasická chemoterapie podávaná infuzemi na nádory v hlavě nefunguje, takže normálně polykám prášky. Doktor mi při běžné kontrole objevil dva útvary velikosti špendlíkové hlavičky, tak je musíme dostat pryč. V září mě čeká magnetická rezonance, tak uvidíme,“ řekl Vlasák pro Super.cz o léčbě, kterou podstoupil. Bohužel se při prosincovém vyšetření ukázalo, že rakovina je zpět.

Petr Vlasák se ale nevzdává a deníku Super.cz dodal, že se musí držet už kvůli své dceři. „Výsledky mag. rezonance nejsou dobré! Ta svině rakovina nechce dát pokoj! Válka pokračuje! 7. cyklus chemoterapie zahájen! BOJ!!! BOJ!!! BOJ!!" píše Petr na svůj Facebook. Přátelé mu vyjadřují podporu a posílají energii.

I Dara Rolins svého expřítele v boji s rakovinou podporuje. Podle deníku Expres.cz Vlasákovi lékaři diagnostikovali rakovinu na mozku v roce 2006, po operaci vše vypadalo, že to nejhorší má za sebou. Po deseti letech se tato zákeřná nemoc vrátila a před rokem podstoupil další operaci. Nyní podstupuje sedmý cyklus chemoterapie a snaží se mít hlavu vztyčenou! Přejeme hodně zdraví!

Sdílejte článek
Štítky Dara Rolins

Přečtěte si také