TopStar

28. února 2014 11:52

To fakt přehnala! Kim Kardashian zkazila slavný Ples v Opeře

Milovníci vídeňského plesu v Opeře (Opernball) se budou z návštěvy hvězdičky Kim Kardashian léčit pěkně dlouho. Ani bychom se nedivili, kdyby mecenáše plesu miliardáře Richarda Lugnera prostě kleplo. Tady je 5 největších průšvihů, které Kim ve Vídni provedla.

1. Odmítla večeři s milionářem: Její návštěva ve Vídni nakonec stála Richarda Lugnera (81) půl milionu dolarů! A ona s ním odmítla jít na soukromou večeři. To si nedovolila ani Paris Hilton.

2. Přišla v nemožných šatech: Ačkoliv spoustě přítomných pánů se model s průsvitnými partiemi a špíčky sešněrovanými šnůrkou jistě líbil, dress code nesplňoval ani náhodou.

3. Odmítla tančit: To je považováno za vrchol nezdvořilosti od hosta Plesu v Opeře. Když si vzpomeneme, jaké utrpení byl v Praze tanec pro operního pěvce Paula Pottse (ale nevzdal se!), tak ještě jednou Paulovi tleskáme. Tančil i Christopher Lambert v Brně.

4. Utekla po hodině a půl: Dospěla k názoru, že už si v lóži se svou matkou Kris Jenner řekly všechno. Navíc si jeden z hostů dovolil požádat ji o tanec. Naštvaně se zvedla a odešla.

5. Místo plesu se věnovala svojí reality show: A vzkázala Richardu Lugnerovi, že ho u natáčení vůbec nechce vidět. "Nedrží se plánu," stěžoval si bezmocně, aby nakonec řekl: "Jsem rád, že už je pryč." Ale bylo to pěkně drahé...

Mohlo by vás zajímat:

Video z pražského Plesu v Opeře:


Přečtěte si také