TopStar

4. dubna 2014 12:50

Jana Fikotová

Faltýnová má zraněný kotník. Může za to Mareš?

I když se ještě nedávno spekulovalo o tom, že se slavný páreček Leoš Mareš (37) a Petra Faltýnová (36) rozešli, opak je pravdou. Na párty k uvedení nové vůně na trh přišli jako čerstvě zamilovaní. Jeden háček to ale mělo - Petra měla zranění na noze.

Nejsledovanější pár Faltýnová-Mareš se opět postaral o skandálek. Veškerou pozornost na sebe strhli, když v pražském Fashion Clubu přišli na večírek nové vůně Alien neboli Vetřelec od Thierry Muglera. Zamilovaně vrkali a Leoš se od Petry nehnul ani na krok. Snažil se ji i opečovávat. Petra totiž dorazila v krásných lodičkách a s ovázaným kotníkem. Bylo toto zranění snad díky postelovým hrátkám při usmiřování? „Před týdnem jsme šli s dětmi bruslit. Bohužel se hravé odpoledne změnilo v bolestný zážitek v podobě výronu kotníku,“ přiznala nám modelka, která úraz nese statečně, protože se nebála obout ultra vysoké podpatky.

„To my děvčata dobře známe. Za pár dní to bude v pořádku. Příště až zase půjdu na brusle, musíme s Leošem vybrat lepší terén,” smála se Faltýnová.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také