TopStar

3. ledna 2014 09:09

Petra Faltýnová a její muži (FOTOGALERIE). Nejnovější EX je údajně Leoš Mareš

Modelka Petra Faltýnová a Leoš Mareš se po dvou letech vztahu údajně rozešli. Přestože ani jeden z nich informaci oficiálně nepotvrdil, o rozchodu si štěbetají i vrabci na střeše. A rozhodně to není otázka uplynulých svátků. Už celý podzim si o rozchodu kuloáry šuškaly.

Petra, která je momentálně v zahraničí, moc štěstí v partnerských vztazích nezažila. Dlužno podotknout, že si za to většinou mohla sama."Zlobila jsem," připustila v reakci na své nevěry v manželství s podnikatelem Simonem Šteklem a dodala: "Každý někdy děláme blbosti." Štekl si ji vzal v roce 2008 (to už nějaké nevěry odpustil), nerozdýchal ale manželčin románek s hercem Jiřím Langmajerem a přišel rozvod.

Petra se měla vdávat už v roce 2003 za tehdejší hvězdu NHL Martina Ručinského. Ten ale couvnul jen dva týdny před svatbou. Podívejte se na FOTOGALERII mužů, které Petra Faltýnová vystavila na svém Facebooku ve statusu: "Já a muži" loni v dubnu.

Pokud se potvrdí zprávy z okolí páru, že Leoš Mareš se definitivně zařadil do kolonky EX, kdo bude asi na řadě příště? Podnikatel? Sportovec? Moderátor? Slavný herec?

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také