TopStar

1. prosince 2018 11:00

Markéta Škorňová

Fanoušci se bouří: Elton John zrušil svoji show dvacet minut po jejím začátku. Co se stalo?

Do nepříjemné situace se dostal zpěvák Elton John, který musel zrušit svoji show dvacet minut po jejím začátku. A důvod? Nepříjemná infekce ucha. Zklamaní fanoušci si poté vylili srdíčka na svých sociálních účtech.

Sir Elton John byl nucen zrušit svoji show na Floridě kvůli nepříjemné infekci ucha. Takové věci se stávají a fanoušci by to jistě pochopili, kdyby se však o tom nedozvěděli dvacet minut po začátku koncertu.

Jednasedmdesátiletá hvězda měla v Orlandu na Floridě vystoupit na turné Farewell Yellow Brick Road Tour, jenž je turné poslední. Rozlučková šňůra odstartovala letos v září a zpěvák se na ní loučí se svou famózní kariérou.

Fanoušci čekající pod pódiem na megastar byli ze zrušení koncertu pochopitelně zklamáni. „Oznámili nám jen, že se koncert ruší, protože má Elton John infekci ucha. Mrzí mě to, ale zároveň věřím, že bude zpěvák v pořádku,“ píše se v jednom z komentářů pod událostí.

„Řekli nám to dvacet minut po plánovaném začátku. Start byl ve 20:00 a je 20:20,“ zněl další komentář.

Naštěstí fanoušci na Floridě o svého miláčka nepřijdou. „Je nám velmi líto, že se kvůli infekci nemohla konat show Eltona Johna, ale v nejbližší budoucnosti bude rozhodně vyhlášen nový termín zde v Orlandu, takže si nezapomeňte vzít své vstupenky! Těšíme se na vás,“ omluvili se pořadatelé.

Světové turné Farewell Yellow Brick Road, jenž je pojmenováno po sedmém albu zpěváka z roku 1973, bude pokračovat až do roku 2021, kdy Elton John ve svých třiasedmdesáti letech plánuje ukončit kariéru.

Sdílejte článek
Štítky Florida Elton John koncerty fanoušci

Přečtěte si také