TopStar

17. října 2018 12:41

Markéta Škorňová

Victoria Beckham nebude součástí comebacku Spice Girls. Důvodem je Elton John!

Velký comeback populární dívčí skupiny Spice Girls je v ohrožení. Svou účast na turné totiž s definitivní platností zrušila nejslavnější z pětice žen- Victoria Beckham. „Chci se věnovat mojí vášní, a to je návrhářství,“ uvedla pro australské Vogue.

O návratu dříve velmi populární skupiny Spice Girls, se mluví už velmi dlouho. Není žádným tajemstvím, že většina členek, by si návrat na pódia přála. Pouze jedna z nich je razantně proti. A není jí nikdo jiný, než nejznámější a rozhodně nejúspěšnější „Spice Girl“ Victoria Beckham.

Ta se rozhodla se zpěvem nepokračovat a své důvody uvedla v rozhovoru pro australskou odnož časopisu Vogue. „Vždycky jsem chtěla dělat módu, to byla moje vášeň již od dětství. Hudba u mě nikdy nebyla na prvním místě. Pro ostatní dívky ze skupiny to tak ale nebylo,“ uvedla Victoria.

„Každý den se mě někdo ptá- Jedete na turné? Vy jste ta jediná, kdo by to mohl zastavit. Jenže pro mě bylo vždycky něco jiného důležitějšího, než hudba. Hudba byl skvělý start, ale chtěla jsem se posunout dál, k tomu, co mě opravdu baví,“ pokračovala.

Victoria v rozhovoru mimo jiné prozradila, v jaký moment se definitivně rozhodla, že turné se Spice Girls nepojede. „Byla jsem na koncertě naše dobrého přítele Sira Eltona Johna, seděla v přední řadě a viděla, jak do každé písně dává tolik energie. I když byla píseň stará už roky, on všechny zpíval se stejnou vášní, jako poprvé,“ řekla vzorná manželka a maminka čtyř ratolestí Victoria.

„Tu vášeň já mám při navrhování nové kolekce, ale ne při zpívání,“ uzavřela.

Několik dní zpět se psalo o slovních nadávkách, kterými častovala Melanie Brown, známá jako Mel B, svou bývalou kolegyni. „F**k off you b**ch!“ měla říct Mel B Victorii.

Jak se zdá, ani urážky Victorii nepřesvědčí k návratu. Nechme se překvapit, jak úspěšný comeback bude bez Posh Spice.

Sdílejte článek
Štítky Victoria Beckham Spice Girls comeback

Přečtěte si také