TopStar

1. února 2014 08:00

Fešák na víkend: Bruce Willis (drsňák pohřbil bratra)

Chlapi mu závidí a ženy ho obdivují. Bruce Willis (58) ale zdaleka neměl tak snadný život, jak by se mohlo zdát. Jeho mladší bratr Robert umřel na rakovinu žaludku a Bruce se s tím nikdy nevyrovnal. Ani když má teď novou rodinu.

Je pravda, že maličká dcera Mabel, další miminko na cestě a půvabná žena Emma Heming (brali se v roce 2009) mu všechno hodně usnadňují. O Robertovi Bruce téměř nikdy nemluví, je to pro něho příliš bolestné téma.

Hrdina akčních snímků se narodil v Německu, Jeho matka Marlene byla Němka, otec Američan s pestrou směsicí předků (převažovali Irové). Rodina se přesunula do USA, kde se Bruce dlouho nemohl prosadit, přestože po herectví toužil. Úspěch odstartoval v roce 1985 až detektivní seriál Moonlighting a role prostořekého Davida Addisona. Podobné týpky hraje dodnes. O tři roky později byla natočena první Smrtonosná past a úspěchu už jaksi nešlo zabránit:-)

Willis by ženatý dvakrát, jeho první manželkou byla herečka Demi Moore. Jména jejich tří dnes dospělých dcer si klidně můžete říkat jako jazykolam: Rumer Glenn, Scout LaRue a Tallulah Belle.

Detail, který o něm (asi) nevíte: Moc dobře hraje na foukací harmoniku.

TIP Prima-Style.cz: Smrtonosná past 2 v sobotu na Primě od 22:00 hodin.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také