TopStar

24. srpna 2013 08:00

Fešák na víkend: Hugh Jackman

Stačí říct jediné slovo - Austrálie. A miliony žen na světě si sladce povzdechnou: "Ach!" a věnují myšlenku svému idolu. Hugh Jackman (44) nebyl nadarmo vyhlášený časopisem People mezi padesáti nejkrásnějšími lidmi světa.

Narodil se v Sydney rodičům, kteří se vystěhovali z Anglie. Proto když dostal nabídku zahrát si ve snímku Austrálie, neváhal ani chvíli. A nevadilo mu ani, že roli před ním odmítl Russel Crowe.

Film byl nejdražším, jaký se kdy v Austrálii natočil. Stál 120 miliónů dolarů a jen pro zajímavost: bylo potřeba sehnat 1500 koní! Štáb byl tak početný a točilo se tak dlouho, že se během filmování narodilo celkem patnáct dětí, včetně dcery herečky Nicole Kidman. Když se film dokončoval, byla už na světě.

Hugh Jackman vlastní děti nemá a možná to podporuje spekulace o jeho odlišné sexuální orientaci, nad kterými ovšem mává rukou. Po mnoha letech trápení se s manželkou Deborrou Lee Furness (poznali se na natáčení seriálu Corelli) rozhodli pro dvě adopce a vychovávají syna Oscara Maxmilliana a dceru Avu Eliot. Celou rodinu si můžete prohlédnout ve FOTOGALERII

TIP Prima-Style.cz: Austrálie dnes od 20:15 na Prima Love

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také