TopStar

21. prosince 2013 08:00

Fešák na víkend: Jude Law

Instinkt říká, že s ním nebude lehké žít. Že je to zkrátka "špatnej kluk". Stejně (a možná právě proto) ale Jude Law zaujal milióny fanynek po celém světě.

Je naším Fešákem na víkend, protože Prima dává film Prázdniny (v neděli od 22:35) a okamžik, kdy Cameron Diaz otevře dveře a za nimi stojí on, mhouří oči a chce jít dál je zkrátka nepřekonatelný:-)

V soukromém životě Jude Law moc stálosti zatím nenašel. Vzhledem k tomu, že už trochu pelichá je sice jistá naděje, že se usadí, ale sám o sobě říká, že má problémy s věrností. Nejvíc si to odnesla jeho první žena Sadie Frost, která ho načapala při sexu s chůvou jejich tří dětí.

Další kolegyně - Sienna Millerová se s ním rozešla několikrát, občas měli těsně před svatbou. V jedné z pautiček si stihnul pořídit dítě s modelkou Samanthou Burke. Chodila ho do hotelu ošetřovat, když měl během jednoho z natáčení chřipku.

Během posledních dvou let vystřídal britský herec hned několik krásek po svém boku. Věnuje se přestavbě svého nového domu a možná v něm někdy založí novou rodinu.

Detail, který o něm (nejspíš) nevíte: Kamarádí se s Ewanem McGregorem.

Prázdniny: VIDEO i FOTOGALERIE:

Jude Law v dalších filmech:

Mohlo by vás zajímat: Fešáci se vyklubali i z dost beznadějných případů


Přečtěte si také