TopStar

15. října 2013 10:00

Dagmar Dandová

Filip Blažek: Přistižen před školou

Herec Filip Blažek (39) má tak trochu image drsňáka. Jenže my jsme ho přistihli, jak společně s manželkou Jolanou (33) a a krátkosrstým trhačem Fionou čeká před školou na dceru Johanu (8).

Rozhodně nepřipomínal milovníka silných motorek a adrenalinových zážitků, jak se na veřejnosti dost často prezentuje. Prostě s čivavou v náručí šla jeho image drsňáka rychle do kopru...

Herec měl naštěstí dobrou náladu a vyloženě si užíval roli rodiče. Johanka je totiž zrovna ve věku, kdy je pro holčičky táta ten nejúžasnější chlap na světě. Zato jeho starší syn Lucian (16) je v těžké pubertě a o nějaké otcovské rady rozhodně nestojí.

„Má spoustu kamarádů a mně se ozve většinou jen tehdy, když něco potřebuje,“ povzdychl si Blažek. To ale puberťáci dělají, takže Filipe, žádné starosti: všechno jde tak, jak má.

Herec Filip Blažek (39) žil dlouho s herečkou Lucií Benešovou, ale nikdy si ji nevzal, i když spolu vychovávali syna Luciana. Zkrotila ho až makedonská kadeřnice Jolana (33), s kterou se před dvěma lety tajně oženil.

Lucian žije v domácnosti se svou matkou herečkou Lucií Benešovou a jejím novým partnerem Tomášem Matonohou (42). Ti společně vychovávají celkem čtyři děti: Sáru (14), kterou získali do pěstounské péče, Laru (1), Luciána (16) a Štěpána (7). Údajně uvažují ještě o adopci Sářiny sestry, kterou si berou občas domů na víkendy.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také