TopStar

16. května 2014 11:11

Jana Fikotová

Finková, Vítová, Fajksová. Koukněte, jak slavily narozeniny tyhle krásky

Mnoho lidí své narozeniny slaví s rodinnou, najde se však i pár pařmenů, kteří si nenechají ujít velkolepou party v kruhu kamarádů, kteří slaví ve stejném měsíci. Jak to slavné krásky na oslavě rozjely?

Iveta Vítová Lutovská, Česká Miss 2009 (31), si narozeniny sice náležitě užívala, ale jak sama přiznala, na tu svou nezapomenutelnou narozeninovou oslavu prý zatím teprve čeká. „Oslavy mám ráda, a vždy to bylo velmi příjemné. Na takovou tu velkolepou a nezapomenutelnou party zatím čekám,“ přiznala Iveta, která však s radostí vzpomíná na svůj nejmilejší dárek. „Když jsme byli s bráchou malí, dostali jsme ten nejlepší dárek od naší mamky. Přijeli jsme s taťkou z výletu a doma čekalo chlupaté kotě. Doufám, že jednou dostanu konečně hodinky s vodotryskem, o kterých sním už od svých pěti let,“ dodal se smíchem modelka.

Spolu s Ivetou na oslavě byla i Tereza Fajksová, Linda Finková, Barbora Fišerová, Iva Kubelková, Hana Věrná či Barbora Vida Kolářová. „Oslava narozenin, na kterou nikdy nezapomenu? Asi když mi v tenisovém areálu udělali narozeninové překvapení, o kterém jsem neměla nejmenší tušení. Bylo nás tam asi 20 a celý večer byl velmi zábavně pojatý,“ svěřila se Tereza Fajksová, Miss Earth 2012, která však radši slaví narozeniny v rodinném kruhu a nejvíc by si přála dostat dovolenou v Brazílii.

A jak si oslavu užila Linda Finková? „Slavit v partě je vždy příjemné, a dnes jsme si to opravu užili. Ochutnala jsem skvělé jídlo i pití. Život je prostě krásný.“

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také