TopStar

8. července 2016 14:46

Michal Chalupa

FOTO: Co se jí proboha stalo? Topmodelka Peštová má modřiny po celém těle!

Na veřejnosti se objevily fotky, ze kterých má okolí topmodelky Daniely Peštové (45) husí kůži. Krásná partnerka oblíbeného slovenského zpěváka Pala Habery (54) na nově zveřejněných snímcích vypadá spíše jako oběť domácího násilí, než jako přední světová modelka.

Miliony žen i mužů po celém světě obdivují její sexy postavu. Z fotek, které nyní Daniela ukázala na svém Instagramu, ale doslova mrazí. Vyfotila se totiž oblečená pouze v tílku, kde modřiny na rukou a nohou upoutají víc, než její krása.

Kolegyně z branže, kamarádky, modelingové agentury - ti všichni si teď kladou otázku, kde k tak obrovským modřinám přišla. A dokonce se vyrojily spekulace, zdali neměla autonehodu, či ji někdo nenapadnul. Vysvětlení je však mnohem jednodušší, Peštová se utkala se slunečníkem a prohrála. Slunečník byl totiž špatně postaven a na modelku spadnul.

Není to však poprvé, kdy se Daniela objevila s rozsáhlými modřinami. Již loni v květnu na svém Instagramu postovala fotky s obrovskými modřinami na stehnech, tenkrát však nevysvětlila, jak se jí to přihodilo.Tak snad už modelku nečeká žádná nehoda.


Přečtěte si také