TopStar

26. června 2019 21:19

FOTO: Ewa Farna ukázala oba své kluky! Jak jim to sluší?

Není to tak dávno, co zpěvačka Ewa Farna (25) porodila svému milému Martinu Chobotovi (30) prvního potomka, syna Artuśe. A teď se po krátké době pochlubila novou fotku s oběma svými ‚‚kluky‘‘. Podívejte se sami!

Už je to pár týdnů, co Ewa Farna potvrdila, že se o několik dní dříve stala maminkou. Média doslova žíznila po jménu novorozeněte a jeho fotkách. Když se jméno konečně podařilo roz(h)řešit, čekalo se na nějakou kolekci láskyplných fotek.

No a teď se fanoušci dočkali fotky celé šťastné rodinky. K tomu tmavovlasá zpěvačka přidala i jeden archivní, který nasdílela k příležitosti výročí 10 let spolupráce se svým mužem. Starší fotka je z června roku 2009, druhá je aktuální. Tak co na obě fotografie říkáte? A poznáte Martina na té starší fotografii?

„10 let spoluhráč, nejlepší kamarád. Je to pecka, všechno. Ach jo, to to letí. Happy anniversary, táto!“ okomentovala příspěvek v euforii Ewa.

A fanoušci hudby novopečené maminky nemusí zoufat! Ewy Farne se dočkají už na podzim, kdy bude koncertovat v rámci svého Málo se známe Tour 2019. To bude ojedinělé především proto, že své písně představí v komornějším prostředí, i přesto, že na energii a naléhavosti neubere.

Sdílejte článek

Přečtěte si také